FPV-дрони, "мавіки" та тепловізори передала Вінниця бійцям семи військових частин

FPV-дрони, "мавіки" та тепловізори передала Вінниця бійцям семи військових частин

14:07 15.05.2024

Для бійців семи військових частин, які боронять нашу країну в харківському, донецькому, запорізькому та херсонському регіонах Вінницька громада передала 420 FPV-дронів, 21 Mavic 3T, 4 тепловізори.

З військовими зустрілися Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник міського голови Андрій Очеретний, депутати та координатори Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Вячеслав Терліковський, Тарас Присяжнюк, Тетяна Савельєва та Наталія Літвінова.

Як розповів військовослужбовець-артилерист Олег, передане обладнання збереже життя піхотинців та наблизить нас до Перемоги.

FPV-дрони сьогодні дуже потрібні, адже вони економлять витрату артилерійських снарядів. Розхід таких дронів дуже великий, тому що ворог постійно проводить наступальні дії, намагається зайняти рубежі, - додає військовий.

FPV-дрони, "мавіки" та тепловізори передала Вінниця бійцям семи військових частин

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, Вінницька громада та вся команда Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу знаходиться на зв'язку з українськими захисниками та чудово розуміє, що ситуація зараз надскладна по всій лінії фронту. Саме тому важливо продовжувати систему підтримку наших оборонців.

Важливо, щоб ця допомога не припинялася не тільки на рівні держави та наших міжнародних партнерів, а щоб і територіальні громади досить активно включилися в цей процес. Що ми, власне, й робимо як Вінницька територіальна громада. І загалом, об’єднавшись в межах Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, наші координатори, наші депутати намагаються максимально здійснювати відповідну допомогу. І не лише цим обладнанням. Ми також передаємо автомобільні, мобільні лазні та інше, що зараз необхідне на лінії фронту, - розповідає Сергій Моргунов.

FPV-дрони, "мавіки" та тепловізори передала Вінниця бійцям семи військових частин

Вінницька громада підтримує понад 30 військових формувань. І систематично передає їм допомогу - від автівок до дронів та тепловізорів. Раніше підрозділ військовослужбовця Андрія отримав тепловізори, тепер - "мавіки" та FPV.

Mavic 3T - це нічні дрони, вони є одними з найзатребуванішим. Дуже важливо мати "очі" в нічну пору. Mavic 3T вважаються найдорожчими. Але втрати все одно є, тому важливо весь час поповнювати запаси безпілотників, - додає військовослужбовець.

FPV-дрони, "мавіки" та тепловізори передала Вінниця бійцям семи військових частин

Цьогоріч із бюджету Вінницької громади на пріоритет "безпека та оборона" скеровано близько 1 мільярда гривень. А Вінниця, згідно з дослідженням ГО "Громадський контроль", є лідером серед обласних центрів за часткою передбачених коштів на підтримку Сил Оборони України.

Нагадаємо, 240 FPV-дронів, чотири Mavic 3T та чотири тепловізори передали від громади трьом військовим частинам прикордонників Вінницький міський голова Сергій Моргунов, заступник міського голови Андрій Очеретний та депутатки міської ради, координаторки Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Світлана Ярова та Катерина Поджаренко. Допомогу на східний напрямок доставлять військовим їхні побратими.

Читайте також

У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби
Детальніше
Вінницький ліцей № 27 зібрав майже 346 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Детальніше
У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність 58-річного стрільця-гранатометника
Детальніше
Вінницький ветеран показав, як після ампутації двох ніг займається боротьбою
Детальніше
У Гайсинському районі рецидивіст вкрав у військового гроші та тактичне спорядження
Детальніше