Антисептики засоби захисту для дитсадків

Дитсадки Вінниці отримали засоби захисту і дезінфекції від мерії

11:46 11.06.2020

Вінницькі садочки поступово відновлюють свою роботу. Вже працює 19 дошкільних навчальних закладів, щоправда, з меншою кількістю малечі, без м’яких іграшок в групах, з безконтактними розвагами, і, що найголовніше – тотальною дезінфекцією. Все, що потрібно для знезараження приміщень і персоналу закупила мерія. 

Ми дякуємо міському голові. Він виділив досить велику суму - 1 мільйон 800 тисяч - для того, щоб наші садочки не мали потреби (у засобах захисту і дезінфекції — прим. ред.), вони мали майже місячний запас і не мали потреби думати зараз про те, де завтра знову взяти (засоби захисту і дезінфекції — прим. ред.) чи взяти наприклад на це гроші. Про це попіклувався міський бюджет, - підкреслила директор департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Готовий приймати діток і садочок №20. Там передбачили три входи, кожен з яких розрахований на кілька груп. На доріжках – кольорова розмітка соціальної дистанції. Вихователі та їхні помічники оброблятимуть руки антисептиком щоразу як повертатимуться з прогулянки до закладу.

У санвузлі зняли багаторазові рушники. Замість них нам видали одноразові. Ми отримали запас дитячого мила. Також маємо ємність для використаних  масок для працівників, - розповіла старша медична сестра садочку №20 Катерина Саноцька.

Ультрафіолетові бактерицидні лампи

ультрафіолетові бактерицидні лампи у дитсадочках Вінниці

Кожному працівнику садочку окремо шиють веселі захисні маски. Ультрафіолетові бактерицидні лампи менших розмірів використовуватимуть у невеличких приміщеннях. Мають у садочку і більш стратегічні запаси захисту на місяць вперед. Директор показала диво-комірчину заповнену вщент. 

В групах одночасно перебуватиме не більше 15-ти дітей. Але нині лише третина батьків, які висловили бажання  приводити своїх чад до дитсадків, скористались такою можливістю. Звідси і збитки бюджету. Адже перед відкриттям закладів, для кожного закупили продуктів, враховуючи кількість поданих заяв.

Читайте також

Де вінничани переглядають кіно і якими жанрами цікавляться?
Де вінничани переглядають кіно і якими жанрами цікавляться
Детальніше
Кінохроніки Вінниці 1929 року
Кінохроніки Вінниці 1929 року
Детальніше
Кінохроніки Вінниці кінця 1920-х років
Кінохроніки Вінниці кінця 1920-х років
Детальніше
Кінохроніки Вінниці 1927 та 1929 років
Кінохроніки Вінниці 1927 та 1929 років
Детальніше
Серце Вінниці б'ється тут — площа Європейська
Серце Вінниці б'ється тут — площа Європейська
Детальніше
Серце Вінниці б'ється тут - проспект Космонавтів
Серце Вінниці б'ється тут - проспект Космонавтів
Детальніше