Другий тиждень поспіль у Вінниці проводять поточний ремонт доріг

Другий тиждень поспіль у Вінниці проводять поточний ремонт доріг

15:31 23.03.2022

Другий тиждень поспіль у Вінниці дорожні служби проводять поточний ремонт доріг із застосуванням спеціальних пристроїв, - рециклерів, - та використанням технології так званого "холодного асфальту". Що дозволяє продовжити терміни експлуатації дорожнього покриття та запобігти його руйнуванню через перепади температур в міжсезонний період. Ці роботи уже проведені на 23 вінницьких вулицях, площах та проспектах.

Департамент комунального господарства та благоустрою міської ради спільно з "Вінницьке шляхове управління" регулярно проводять моніторинг дорожньої мережі міста для своєчасного виявлення пошкоджених ділянок та формування графіку виконання ремонтних робіт. В тому числі і перед настанням весняного сезону. І з настанням сприятливої погоди дорожники одразу приступають до цих робіт.

В першу чергу це магістральні вулиці, де пролягають основні маршрути громадського транспорту, а також дороги з інтенсивним трафіком. Зокрема, вже провели ці роботи на вулицях Соборній, Келецькій, Пирогова, Брацлавській, 8-го Березня, проспектах Коцюбинського і Юності, площі Гагаріна, на Хмельницькому, Немирівському і Барському шосе та багатьох інших. Загалом 23 вулиці, - розповів заступник міського голови Микола Форманюк. - В планах ремонтних робіт до кінця цього тижня ще вісім вулиць.

Другий тиждень поспіль у Вінниці проводять поточний ремонт доріг

Упродовж середи-п’ятниці дві бригади, які виконують ремонт з допомогою рециклерів, працюватимуть на вулицях: Ширшова, Бевза, Маяковського, Стеценка, Чумацькій, Молодогвардійській, Станіславського та 2-му провулку Хмельницького шосе.

Нагадаємо, щороку навесні, як тільки дозволяє погода, працівники Вінницького комунального підприємства "Спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху" розпочинають ремонтні роботи на дорогах міста. Вони фарбують опори дорожніх знаків та світлофорних об’єктів.

Читайте також

Кабінети МРТ, КТ та Рентген-операційна: у Подільському центрі онкології тривають ремонтні роботи
Детальніше
У Тульчинській лікарні відремонтували пасажирський ліфт
Детальніше
18 червня сім вулиць Вінниці залишаться без води через ремонті роботи
Детальніше
У Вінниці завершили капітальний ремонт чергового контейнерного майданчика
Детальніше
Перелік планових ремонтних робіт на мережах Вінниці 13 червня - повний список адрес
Детальніше
"Ми піднімаємо на ноги автомобіль, який помер" - гвардійці ремроти бригади "Червона Калина"
Детальніше