До Вінниці прийшла гуманітарна допомога від команди Pan Fund

До Вінниці прийшла гуманітарна допомога від команди Pan Fund

12:51 29.04.2022

З перших днів війни Вінниччина приймає переселенців з регіонів, де ведуться бойові дії. Завдяки командному підходу та злагодженій роботі місцевих та міжнародних партнерів, є можливість ефективно вирішувати проблемні питання та допомагати людям.

У Вінниці було створено Міжрегіональний гуманітарний координаційний штаб, який працює за трьома напрямами. Перший - це вирішення гуманітарних проблем, спричинених російською агресією, другий - робота з переселенцями, які були вимушені залишити свої домівки, третій - підтримка економіки.

Активізувати фасування та доставку продуктових наборів для переселенців - така задача для волонтерів була поставлена для Міжрегіонального гуманітарного координаційного штабу, - повідомляє Вінницька міська рада.

Фонд Pan Fund спільно із фірмою "ЯСКО" передали гуманітарну допомогу для переселенців в Міжрегіональний гуманітарний координаційний штаб у місті Вінниця для потреб переселенців у вигляді одягу для дорослих та дітей, взуття, дитячих візків, ковдр та спальників.

Щиро дякуємо Фонду Pan Fund та фірмі "ЯСКО" за поповнення для потреб переселенців, гуманітарного центру речей та одягу. Сьогодні будо передано одяг та взуття для дорослих та дітей, дитячі візочки, ковдри, спальники та інші речі першої необхідності, - каже заступниця Вінницького міського голови Галина Якубович.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді вже понад два місяці допомагають людям, які мусять тікати з власного дому через війну. До допомоги долучаються й вінницькі підприємці.

Читайте також

Під звуки сирен в пологовий: поліцейський офіцер громади допоміг вагітній жінці дістатися в лікарню
Детальніше
Вінницький надзвичайник врятував людину у свій вихідний
Детальніше
Вінниця вкотре допомагає бійцям на передовій
Детальніше
Німеччина виділить 10 мільйонів євро на відбудову Охматдиту
Детальніше
Вінницька громада передала ще 200 FPV-дронів нацгвардійцям та прикордонникам
Детальніше
10 квадрокоптерів «Мавік 3Т», 100 FPV-дронів та 20 тисяч сухих душів - Вінницька громада передала чергову партію допомоги
Детальніше