Як вінницькі підприємці допомагають вимушеним переселенцям

Як вінницькі підприємці допомагають вимушеним переселенцям

10:34 29.04.2022

Вже більше двох місяців, як заклади освіти змінили своє початкове значення і підлаштувались до умов воєнного стану в країні, тому наразі "Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №9 Вінницької міської ради" став транзитним центром розміщення внутрішньо переміщених осіб. Станом на 29 квітня тут проживає 68 внутрішньо переміщених осіб.

Вінницька міська рада дбає про забезпечення харчуванням людей, які перебувають у центрах розміщення внутрішньо-переміщених осіб створених на базі освітніх закладів.

Ми продовжуємо також комунікувати з волонтерами й підприємцями та спільно забезпечуємо харчуванням та гуманітарною допомогою вимушених переселенців, - розповіла директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Зокрема, почали співпрацю з небайдужими підприємцями, які вирішили готувати гарячі обіди за свій рахунок. Вже четвертий день Подільський центр забезпечує переселенців, що перебувають в ліцеї №9, першою та другою стравами. Директор центру, Валерій Пилипенко, зізнається, що не міг залишитися осторонь від проблем людей, які втекли від війни.

На базі нашого центру є їдальня, де з початку березня готують їжу для внутрішньо переміщених осіб. Протягом цього часу ми надали свої послуги понад 3 200 переселенцям. Зараз на прохання міської ради ми вирішили допомогти людям, які наразі проживають у школі №9. Привозимо сюди гарячі обіди - суп або борщ, каша чи макарони. До меню обов’язково входить м'ясо чи риба. Також, ми бачили, що у школі є і сім'ї з дітьми, тому в планах - забезпечити їх смаколиками, а саме йогуртами, морозивом, соками та іншими солодощами, адже розумію, що вони, як і всі діти хочуть поласувати чимось смачненьким, – каже директор центру "Подільський" Валерій Пилипенко.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді мешкає вже 32 тисячі людей, які вимушено покинули свої домівки. Серед них – майже 8,5 тисяч дітей.

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Жителі Писарівського округу допомагають пораненим військовим
Детальніше
Вінничан попереджають про планові вибухи на кар'єрі - зберігайте спокій
Детальніше
Маріупольці у Вінниці отримують непродовольчі гуманітарні набори
Детальніше
Укрзалізниця почала продавати "бойовий чай" у потягах
Детальніше
Сокоморсовий завод у Браїлові продали на аукціоні за 166 тисяч гривень
Детальніше