До Дня матері у Вінниці провели майстер-клас для дітей-переселенців

До Дня матері у Вінниці провели майстер-клас для дітей-переселенців

10:51 06.05.2022

В неділю, 8 травня, буде міжнародний День матері. Відділ молодіжної політики міської ради разом з Вінницькою молодіжною радою провели майстер-клас для дітей-переселенців із виготовлення святкових квітів. Також хлопчики та дівчатка отримали подарунки.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Ми розуміємо, що для дітей, які тут перебувають - все нове. І їхня найбільша підтримка – це рідна мати. Тому ми провели творчий захід для дітей, де пограли в активні ігри, виготовили жовто-блакитні тюльпани для матусь, а також кожна дитина отримала і собі маленький подарунок. Взагалі, долучилось 26 хлопчиків та дівчат і їхні мами, - повідомляє начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

До Дня матері у Вінниці провели майстер-клас для дітей-переселенців

Сім’ям, у яких є діти до двох років, відділ молодіжної політики разом з "Подільської громади", подарували набори для мами та дитини. Також з внутрішньо переміщеними особами регулярно займаються психологи, волонтери, які постійно проводять різні майстер-класи. В місцях, де найбільше проживає дітей та дорослих - проводять концерти й вистави.

До Дня матері у Вінниці провели майстер-клас для дітей-переселенців

Нагадаємо, у Вінниці в Територіальному центрі соціального обслуговування для дітей-переселенців проводять майстер-класи по малюванню та пісочній анімації.

Читайте також

В Україні створюють мережу референтних центрів з дитячої онкології що зміниться
В Україні створюють мережу референтних центрів з дитячої онкології: що зміниться
Детальніше
Файна Здибанка Вінниця — 4–5 липня на площі Європейській, 1100–2000. Ярмарок, майстер-класи, фудкорт, книжки та збір коштів на ЗСУ. Вхід вільний
«Файна Здибанка» повертається: 4–5 липня на площі Європейській у Вінниці
Детальніше
«Екологічний вікенд» у Вінниці сап-дошки, майстер-класи та 20 тисяч гривень донату для захисників
«Екологічний вікенд» у Вінниці: сап-дошки, майстер-класи та 20 тисяч гривень донату для захисників
Детальніше
23 спортивні події за літо вінницькі спортшколи залучають дітей з пришкільних таборів до фізкультури
23 спортивні події за літо: вінницькі спортшколи залучають дітей з пришкільних таборів до фізкультури
Детальніше
Небезпечні іграшки загрожують вінницьким дітлахам перевищення норм свинцю та кадмію в сотні разів
Небезпечні іграшки загрожують вінницьким дітлахам: перевищення норм свинцю та кадмію в сотні разів
Детальніше
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
У Вінниці двоє дітей травмувалися внаслідок вибуху невідомого предмета
Детальніше