Для розвитку промислової інфраструктури у Вінниці виставили на аукціон земельну ділянку

Для розвитку промислової інфраструктури: у Вінниці виставили на аукціон земельну ділянку

11:13 11.06.2024

Пропозиція з продажу земельної ділянки з’явилася в електронній торговій системі «Прозоро. Продажі». Замовником аукціону виступив департамент земельних ресурсів Вінницької міської ради. 

Мова йде про ділянку, яка знаходиться на вулиці Академіка Янгеля (без номера), загальною площею у понад 1,03 га. Її початкова вартість відповідно до експертної грошової оцінки становить майже 7 млн грн. Торги відбудуться 19 липня.

Як повідомив директор департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради Сергій Кушнірчук, виставлена на аукціон вільна площа, має промислове призначення.

Відповідно до Генплану Вінниці, майбутній власник може використати її для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, – зазначив посадовець. – Місто завжди працює над розвитком промислового потенціалу громади, її інвестиційної привабливості. А в умовах війни – це ще й питання нашої стійкості, більших можливостей для допомоги фронту.

Детальна інформація про умови продажу земельної ділянки, а також долучені документи та матеріали на лот (документація), розміщено в електронній торговій системі на офіційному майданчику «Е-Тендер» за посиланням.

Нагадаємо, у Вінниці в червні оголосили шість електронних аукціонів із продажу об’єктів малої приватизації. Аукціони відбудуться 17 та 24 червня.

Читайте також

Сокоморсовий завод у Браїлові продали на аукціоні за 166 тисяч гривень
Детальніше
Підтримка молодих підприємців: центр креативної економіки у Бару навчає та допомагає отримати грант
Детальніше
Три підприємства громади у галузі овочівництва отримають відшкодування 
Детальніше
Вінниця шукає можливості для альтернативного електрозабезпечення
Детальніше
У Вінниці презентували інструмент для підтримки підприємців - ваучери
Детальніше
У Вінниці обговорили кластерний підхід у розвитку економіки
Детальніше