Для чого у школах Вінниччини працюють поліцейські

Для чого у школах Вінниччини працюють поліцейські

15:36 08.09.2022

Виховують патріотизм та любов до здорового способу життя, а також розповідають про права і обов’язки дітей. У школах Вінниччини працюють поліцейські. 

За кожною школою закріплений ювенальний поліцейський, який проводить бесіди – вчить патріотизму, розповідає про правопорушення, надає правові знання, - каже начальник ГУНП у Вінницькій області Іван Іщенко.

У населених пунктах області, де бракує ювеналів, їх замінюють так звані «шерифи». Це поліцейські, які пройшли вишкіл за американською системою. За словами начальника нацполіції області, Івана Іщенка, Вінниччина – лідер в Україні за кількістю вже працюючих офіцерів громад та відкритих поліцейських станцій. А до кінця року вони мають з’явитись навіть в найменших громадах області. 

Це буде перший регіон країни, де в кожній громаді буде декілька шерифів, - каже Іван Іщенко. - Вже відкрито 55 поліцейських станцій, а 119 офіцерів – це найбільший показник в країні. Вони працюють для людей, постійно знаходяться в громаді, яку вони обслуговують.

Після переїзду харківського університету внутрішніх справ на Вінниччину, поліцейські офіцери громад навчаються у нашому регіоні. 

Нагадаємо, на Вінниччині поліцейські офіцери громади завершили підготовчий спецкурс. Про це повідомив очільник ГУ НП України у Вінницькій області Іван Іщенко.

Читайте також

Вінницька поліція розслідує 12 кримінальних проваджень за фактами незаконного вилову риби
Детальніше
У Гайсинському районі рецидивіст вкрав у військового гроші та тактичне спорядження
Детальніше
Поліція Вінниччини встановлює місцеперебування 51-річного підозрюваного
Детальніше
Поліція Вінниччини встановлює місцеперебування 60-річної підозрюваної
Детальніше
Під Вінницею зупинили водія, який так перепив, що ледь вийшов з авто
Детальніше
У Вінниці зупинили мотоцикліста, що напідпитку їздив із пасажиром нічним містом
Детальніше