Для активної молоді та юних волонтерів Вінниці влаштували відпочинок на ковзанці

Для активної молоді та юних волонтерів Вінниці влаштували відпочинок на ковзанці

15:48 08.02.2024

Активно провести час та вперше стати на ковзани 7 лютого мали змогу близько сорока юних вінничан. Похід на ковзанку до «Льодової арени» для дієвої молоді, волонтерів та хлопців і дівчат із числа внутрішньо переміщених осіб організував відділ молодіжної політики Вінницької міськради.

Учасники події мали можливість продемонструвати свої вміння на катку, взяти участь у змаганнях на швидкість, виконувати складні трюки та насолоджуватись моментами спілкування з друзями. При цьому, усі охочі отримували майстеркласи від досвідчених тренерів, які допомагали покращити навички катання на ковзанах.

Ми неймовірно вдячні за запрошення. Це те що треба, адже тут весело, спортивно та круто, – каже тринадцятирічний Дмитро. – Цього разу я вдруге став на ковзани, але зміг втримати баланс і поїхати впевнено та швидко.

А начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак зазначила, що подібні заходи організовують не вперше і щоразу відчувають величезну енергію та ентузіазм, з якою юні вінничани сприймають кожну таку акцію.

Ми вкотре переконалися, наскільки важливо проводити такі ініціативи для нашої молоді. Похід на каток допомагає їм не лише розважитися, а й підтримати здоровий спосіб життя, – підсумувала вона.

Нагадаємо, літо за календарем вже майже завершилося, але спекотна погода і яскраве сонце створюють атмосферу радощів. Активно провести час, а також спробувати дещо нове змогли близько 60 маленьких вінничан.

Читайте також

«Урбан рух "У міста є Я"»: Вінниця завершує марафон знань
Детальніше
Для юних клієнтів Вінницького центру реабілітації влаштували майстерклас - виготовляли флікери
Детальніше
Юрій Іздрик, стендап Лєри Мандзюк та "Наші Кайдаші": вікенд у Вінниці 14-16 червня
Детальніше
Вінницька молодь успішно стажувалась у виконавчих органах міськради
Детальніше
У Вінниці завершився навчальний курс «Must have» в межах Всеукраїнської школи з громадянської освіти
Детальніше
У Вінниці відбувся традиційний турнір із пляжного волейболу серед молодіжних команд
Детальніше