COVID-19: у Вінниці менше хворих, але важких пацієнтів не меншає

COVID-19: у Вінниці менше хворих, але важких пацієнтів не меншає

11:07 12.04.2021
188

Наразі Вінницька область продовжує залишатись у “помаранчевій” зоні карантину щодо рівня епідемічної небезпеки, більшість сусідніх областей – у “червоній”.

За останні два тижні кількість хворих на коронавірус на Вінниччині дещо зменшилась. Проте у реанімаціях медичних закладів Вінниці, які займаються лікуванням пацієнтів з COVID-19, кількість важких пацієнтів така ж, як на позаминулому тижні. Тому лікарі звертаються до вінничан з наполегливим проханням дотримуватись протиепідемічних правил.

У Вінниці продовжують хворіти 7737 мешканців громади. Стаціонарно лікуються 393 людини, це – 5%. Амбулаторно – 7344 вінничан (95%). За минулий тиждень від ускладнень ковіду померло 47 вінничан. Зріс показник, що вказує на збільшення кількості пацієнтів, які одужали. Останні три тижні також меншає амбулаторних пневмоній.

На мапі рівнів епідемічної небезпеки в Україні 13 регіонів сьогодні мають червоне забарвлення, у них посилений карантин. Десять регіонів – помаранчевий рівень, серед них і вінницький, – каже директор департаменту охорони здоров'я міської ради Олександр Шиш.

У Вінниці щотижнева динаміка показує зменшення кількості нових випадків захворювання на ковід. 

За останніх сім днів коронавірус виявлено у 926 вінничан, у попередній тиждень – у 1153, три тижні тому – ковід діагностовано  у 1416 осіб. Також дещо стабілізувався показник смертності – за останній тиждень 47 летальних випадків, у попередній  тиждень – 52, – зазначив Олександр Шиш.

Завантаженість ліжкового фонду пацієнтами з підтвердженим ковідом у міських закладах складає 44%, з підозрами і ковідом – 64%. Кількість пацієнтів, які госпіталізуються, зменшилась, але реанімації залишаються заповненими. Тобто кількість важких пацієнтів не зменшується.

Під контролем сімейних лікарів перебуває 5761 людина. З них 856 – члени сімей і контактні громадяни, 4738 – з встановленим ковідом (легкий або безсимптомний перебіг) та 167 – з підозрою на коронавірус.

Нагадаємо, кількість померлих від COVID-19 у Вінниці вже досягла 512 осіб.

Читайте також
За добу на Вінниччині у 44 людей підтвердили COVID-19
Детальніше
У Вінниці померла заступник директора приватної школи “Дельфін”
Детальніше
Танцювальний флешмоб від медиків екстренки
Детальніше
На Вінниччині вакцинацію поставили на паузу
Детальніше
Помер військовий 10 гірсько-штурмової бригади - уродженець Липовеччини
Детальніше
COVID-19:  на Вінниччині  за добу зафіксували 38 нових випадків
Детальніше