Які ідеї реалізувала Вінниця у рамках торішнього “Бюджету шкільних проєктів”

Які ідеї реалізувала Вінниця у рамках торішнього “Бюджету шкільних проєктів”

11:15 12.04.2021

Минулого року у Вінниці реалізували вісім проєктів-переможців в рамках конкурсу “Бюджет шкільних проєктів”. На їх втілення з бюджету Вінницької міської територіальної громади було виділено 1,8 млн грн.

Як зазначає директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко, учні мають величезне бажання змінювати свої школи на краще та активно долучаються до конкурсу.

Які ідеї реалізувала Вінниця у рамках торішнього “Бюджету шкільних проєктів”

На міський етап конкурсу минулого року подавали 27 учнівських проєктів, вісім із яких стали переможцями. Серед малих проєктів перемогу вибороли два: творча студія “Без обмежень” (школа №26) та “Smart cinema” (школа №36). Вони на реалізацію своїх ідей отримали фінансування до 100 тис. грн.  
Переможців серед великих проєктів – шість. Вони отримали фінансування до 300 тис. грн: “Сучасним дітям – сучасна школа” (школа №29), “Музична студія “#accord” (школа №20), Інтерактивний тир “Захист Вітчизни” (школа 33), Арт-простір “LibraryHub” (школа №12), Майстерня смаку “Food Cult” (школа №23) та Інтеграція молоді в сучасний соціум (Вінницький технічний ліцей). Усі проєкти реалізували.  

У 2020 році конкурс було проведено вдруге, і обсяг фінансування проти 2019 року збільшився вдвічі. Бюджет громадської участі зарекомендував себе дієвою платформою для залучення школярів для прийняття важливих рішень щодо розвитку своїх освітніх закладів, створення в них інфраструктури із врахуванням їхньої думки. А також виявився реальною можливістю для учнів реалізовувати свої ідеї з різних питань, що цікавлять саме їх, – додала директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. 

Які ідеї реалізувала Вінниця у рамках торішнього “Бюджету шкільних проєктів”

Відзначимо, що цього року цей конкурс також проводиться. Уже відбувся шкільний етап конкурсу “Бюджет шкільних проєктів”.

На міський етап надійшло 33 проєкти школярів, які спочатку розглядатиме експертна комісія, а згодом Координаційна рада з-поміж учнів та представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій визначатиме переможців.

Нагадаємо, у Вінниці завершився шкільний етап конкурсу Бюджет шкільних проєктів.

Читайте також

У Вінницькій облраді запідозрили «штучне подрібнення витрат для уникнення Prozorro» при створенні креативного простору «Щедрик»
Детальніше
У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби
Детальніше
Вінницький ліцей № 27 зібрав майже 346 тисяч гривень на підтримку ЗСУ
Детальніше
“Талант року – 2024” у Вінниці відзначили учнів, які здобули перемоги найвищого рівня
Детальніше
Учні Вінницької громади провели акцію «Ековишенський»
Детальніше
У Вінниці влаштували урок мужності для школярів
Детальніше