Четверо вінничан повернулися з російського полону

Четверо вінничан повернулися з російського полону

18:17 05.02.2025

Сьогодні, 5 лютого, з російського полону повернулися четверо вінничан. Вже скоро вони зможуть зустрітися зі своїми рідними. 

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов. 

Четверо вінничан повернулися з російського полону

Наші незламні. Четверо наших земляків – Олег та три Володимири – незабаром зустрінуться з рідними після російського полону. Вони, як і ще 146 українських Захисників сьогодні вперше за понад два роки вдома. Радіємо їх поверненню і чекаємо на тих, хто досі перебуває в російських катівнях, – зазначив Сергій Моргунов. 

Четверо вінничан повернулися з російського полону

Нагадаємо, Україна повернула з російського полону 150 військовослужбовців. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. 

Читайте також

Вінниця прощається із захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Вінниця прощається із 46-річним захисником Анатолієм Омельчуком, який загинув на Донецькому напрямку
Детальніше
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
У Вінниці зібрали кошти на два Starlink для 120-ї бригади ТрО на фестивалі польової кухні
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
У Калинівській громаді родинам шістьох загиблих захисників вручили державні нагороди
Детальніше
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Родинам загиблих захисників із Джулинської громади вручили ордени «За мужність»
Детальніше
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
У День Конституції у Вінниці вшанують пам'ять прикордонника Едема Алієва
Детальніше