20 мільйонів нових випадків онкозахворювань щороку як попередити рак та зменшити ризик хвороби

20 мільйонів нових випадків онкозахворювань щороку: як попередити рак та зменшити ризик хвороби?

18:25 05.02.2025

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я кожну 6 смерть у світі спричиняє онкологія. Щороку для майже 10 мільйонів людей це захворювання стає летальним.

Про те, чи можна попередити онкологію і на що звертати увагу чоловікам і жінкам, говорили у студії новин із директором Подільського регіонального центру онкології - Сергієм Перегончуком.

Нагадаємо, Андрій Дусик, лікар-мамолог в ефірі телеранку "Світанок" поділився цінними порадами про те, як вчасно виявити симптоми раку молочної залози, хто знаходиться в групі ризику, та які фактори можуть сприяти його розвитку. Наскільки важливий самостійний огляд, регулярні обстеження та роль здорового способу життя у профілактиці захворювання?

Embedded thumbnail for 20 мільйонів нових випадків онкозахворювань щороку: як попередити рак та зменшити ризик хвороби?

Читайте також

Вінницькі медики нагадали, чому дітей не можна залишати в авто в спеку
Вінницькі медики нагадали, чому дітей не можна залишати в авто в спеку
Детальніше
Лікарі Вінниці за два тижні врятували 67-річного чоловіка від інсульту та тяжкого ураження серця
Лікарі Вінниці врятували 67-річного чоловіка від інсульту та тяжкого ураження серця
Детальніше
Тепловий удар симптоми, перша допомога та коли дзвонити 103 — пам'ятка для вінничан
Тепловий удар: симптоми, перша допомога та коли дзвонити 103 — пам'ятка для вінничан
Детальніше
В Україні створюють мережу референтних центрів з дитячої онкології що зміниться
В Україні створюють мережу референтних центрів з дитячої онкології: що зміниться
Детальніше
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше