Біженці до Вінниці прибувають з Харкова, Маріуполя, Чернігова тощо

Біженці до Вінниці прибувають з Харкова, Маріуполя, Чернігова тощо

16:54 14.03.2022

Після постійних обстрілів російськими окупантами українських міст на Сході, півночі та Півдні країни, частина людей вимушені мігрувати у безпечніші регіони. Чимало українців їдуть через Вінницю транзитом далі на захід або ж залишаються у місті. Станом на вчорашній вечір у школах та гуртожитках професійно-технічних навчальних закладів Вінниці прийняли 1315 біженців, з них – 271 дитина. На ранок залишилась 1031 людина, серед них - 230 дітей.

Найбільше біженців прибувають наразі з Києва, Харкова, Маріуполя, Чернігова та Сум. Як повідомляють у департаменті освіти Вінницької міської ради, людей розміщують цілодобово. Для їх прийому мають все необхідне: місця для ночівлі, їжу та теплі речі.

Люди їдуть з усіх куточків України. Більшість - з тих регіонів, де відбуваються бойові дії. Ми приймаємо та розміщуємо біженців цілодобово. Це процес безперервний. Я дякую нашим вінничанам, які небайдужі до людської біди. Волонтери та прості вінничани приносять необхідні речі та продукти. Ви - неймовірні, - каже директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Нагадаємо, до Вінницької громади продовжує надходити гуманітарна допомога з різних міст світу. Відтак, Вінниця працює в режимі гуманітарного хабу.

Читайте також

Як вінницькі тренери організовують дитяче дозвілля у таборі «ЯМаріуполь.Родина»
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше
Вінниця прощається із військовослужбовцем Сергієм Загорульком
Детальніше
Вінниця прощається з воїном «Червоної Калини» Володимиром Карпусем
Детальніше
Володимир Гройсман провів зустріч з надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Наталкою Цмоць
Детальніше