3 травня у Вінниці деякі вулиці залишаться без води та газу

3 травня у Вінниці деякі вулиці залишаться без води та газу

11:45 03.05.2022

Сьогодні, 3 травня, критична інфраструктура Вінниці працює у штатному режимі. Комунальники стежать за благоустроєм територій, громадський транспорт курсує за графіком, оселі городян отримують комунальні послуги у повному обсязі.

"Цілодобова варта" продовжує тримати руку на пульсі життєдіяльності міста і моніторити інформацію щодо ремонтних робіт на мережах енерго-, водо- та газопостачання.

Аварійні бригади "Вінницяоблводоканал" усувають сьогодні аварійні ситуації на перехресті вулиць Острозького-Володимира Антоновича, проспект Космонавтів, перехресті вулиць Шмідта-Пікуса та перехресті вулиць Келецька-Лялі Ратушної. Послуги з водопостачання буде відновлено відразу після ліквідації аварії, - начальниця відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Антоніна Іващук.

Водночас Антоніна Іващук додає, що бригади "Вінницьких міських електромереж" виконуватимуть планові роботи на вулицях: Бучми, Трублаїні, Волинця, Леся Курбаса, Винниченка, Стеценка, Ширшова, Москвіна, Кривоноса, Кожедуба, Некрасова, проспекті Коцюбинського, Володимира Антоновича та Саксаганського. У зв’язку із цим можливі тимчасові відключення електроенергії.

Щодо "Вінницяміськтеплоенерго", то його працівники сьогодні виконуватимуть роботи на мережах на Келецькій та Івана Миколайчука, - повідомляє Вінницька міська рада.

Також "Вінницягаз" повідомляє, що з 3 по 4 травня, у зв'язку з проведенням ремонтних робіт, буде припинено газопостачання на вулицях Бучми, Кузнєцова, Леся Курбаса, Тропініна, Турчановича, 1-й, 2-й та 3-й провулки Турчановича, вулиця Гната Юри, провулок Гната Юри та 1-й, 2-й і 3-й провулки Чумацькі. Газопостачання відновлять одразу по завершенню робіт.

Зателефонувати до "Цілодобової варти" вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Нагадаємо, ще в одному висотному будинку у Вінниці завершили капітальний ремонт даху. Він знаходиться на вулиці Архітектора Артинова.

Читайте також

У Вінниці відремонтували систему електропостачання на вулиці Георгія Нарбута, 3
Детальніше
Де запланували ремонтні роботи комунальні служби Вінниці 24 липня
Детальніше
У Вінниці допомагають придбати інвертори напруги та акумулятори і встановити сонячні електростанції
Детальніше
Готують мережі до роботи восени - плани «Цілодобової варти» на 23 липня
Детальніше
"Вінницяобленерго" підготувало графіки погодинних і аварійних відключень на цілий рік
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше