26 квітня у Вінниці триватимуть роботи на мережах енерго- та водопостачання

26 квітня у Вінниці триватимуть роботи на мережах енерго- та водопостачання

11:11 26.04.2022

Сьогодні, 26 квітня, муніципальна інфраструктура працює у штатному режимі. Комунальні служби забезпечують комфорт вінничан.

Світло, вода та газ подаються до осель у повному обсязі, а "Цілодобова варта" продовжує моніторити інформацію щодо ремонтних робіт, які виконують підприємства-надавачі послуг.

Сьогодні працівники "Вінницьких міських електромереж" ліквідують аварійні ситуації на вулицях Учительська, Немировича-Данченка, Яблунева, 1,2,3-й проїзди Чехова, Паліїв Яр, Ніщинського, Претвича, Костецького та Ващука. На час проведення робіт можливі тимчасові відключення світла, - повідомила начальниця відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Антоніна Іващук.

Також, за її словами, аварійні бригади виконуватимуть планові роботи на вулицях Комарова, Маяковського, Рильського, Дубовецькій, Успенського, просп. Юності, Келецька, Ващука та Стельмаха. Окрім цього, працівники підприємства будуть розчищати гілля дерев поблизу ліній електропередач на вулицях Визволення, Соборній та Монастирській.

Щодо "Вінницяміськтеплоенерго", то працівники усувають аварійну ситуацію на вулиці Келецькій та проводитимуть планові роботи на вулицях Янгеля, Стрілецька, Максима Шимка та Олега Антонова. Через це, у деяких будинках на цих вулицях тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання, - повідомляє Вінницька міська рада.

Зателефонувати до "Цілодобової варти" вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Нагадаємо, у Вінницькій міській територіальній громаді з початком весни дорожні служби проводили ремонт доріг за технологією "холодного асфальту". Вже відремонтували майже пів сотні вулиць.

Читайте також

У Вінниці допомагають придбати інвертори напруги та акумулятори і встановити сонячні електростанції
Детальніше
Готують мережі до роботи восени - плани «Цілодобової варти» на 23 липня
Детальніше
"Вінницяобленерго" підготувало графіки погодинних і аварійних відключень на цілий рік
Детальніше
У Вінниці мешканці ряду вулиць відчують зниження тиску води - ремонт триватиме чотири дні
Детальніше
Де ремонтують комунальні мережі Вінниці 22 липня
Детальніше
Енергетики оприлюднили графік відключень світла на 22 липня - що чекає вінничан
Детальніше