10 травня частина Вінниці залишиться без гарячої води: перелік адрес

10 травня частина Вінниці залишиться без гарячої води: перелік адрес

10:47 10.05.2022

Сьогодні, 10 травня, міська інфраструктура працює злагоджено та безперебійно. У Вінниці підтримується чистота та порядок, транспорт курсує за графіком, а комунальні підприємства продовжують спрямовувати зусилля на покращення якості надання послуг.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Ремонтні бригади "Вінницяміськтеплоенерго" виконуватимуть планові роботи на мережах на вулицях Майбороди, Хмельницьке шосе, Шимка, Пирогова та Матроса Кошки. У зв’язку із чим в окремих будинках на цих вулицях буде тимчасово відсутнє гаряче водопостачання, - розповіла начальниця відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" Антоніна Іващук.

А працівники "Вінницьких міських електромереж" сьогодні здійснюватимуть плановий ремонт на кількох трансформаторних підстанціях. У час проведення робіт можливі відключення світла на таких вулицях: Євгенія Пікуса, Короленка, Коцюбинського, Привокзальна, Якова Шепеля, Тиха, Будівельників, Добролюбова, Олега Кошевого, Салтикова-Щедріна, Євгена Патона.

Крім того, повідомили про ремонт мереж на провулку Лісовий, вулицях Юлії Рябчинської та Ольги Кобилянської. Також енергетики здійснюватимуть обрізку гілля дерев поблизу повітряних ліній електропередач на вулицях Якова Шепеля, Автомобільна, Тиха, Тараса Сича, 28-червня, Данила Нечая, Молодогвардійська, Потьомкіна, Федорова.

Щодо "Вінницяобводоканалу", то його ремонтні бригади сьогодні замінюють ділянку трубопроводу на вулиці Миколи Оводова, 58. По завершенні робіт послугу з водопостачання буде відновлено.

Зателефонувати до "Цілодобової варти" вінничани можуть за номерами 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.

Нагадаємо, ще в одному висотному будинку у середмісті Вінниці завершили капітальний ремонт даху. Він знаходиться на вулиці Архітектора Артинова.

Читайте також

Вінниця компенсує 40% вартості встановлення сонячних електростанцій
Детальніше
Повітряні тривоги не впливають на роботу комунальних служб Вінниці: планові ремонтні роботи 12 липня
Детальніше
У Вінниці завершили капремонт систем каналізування та водопостачання двох багатоповерхівок
Детальніше
Вінницькі аграрії впроваджують у виробничі процеси сонячну енергію
Детальніше
Де тривають ремонти на комунальних мережах Вінниці 11 липня - повний перелік
Детальніше
Відключень світла стане менше: Шмигаль анонсував покращення ситуації в енергетиці
Детальніше