Юні художники Вінниці можуть долучитися до виставки-конкурсу  "Світ навколо нас. Пам'ять про Чорнобиль"

Юні художники Вінниці можуть долучитися до виставки-конкурсу "Світ навколо нас. Пам'ять про Чорнобиль"

17:03 25.03.2021
37

У квітні відбудеться XХІІ виставка-конкурс дитячого малюнку "Світ навколо нас.Пам'ять про Чорнобиль". Захід пройде до 35-річчя вшанування героїчного подвигу ліквідаторів Чорнобильської катастрофи. Виставку-конкурс можна буде переглянути у онлайн форматі на культурному порталі міста "VinCulture Code". Кращі творчі роботи будуть представлені у холі Вінницької міської ради. Переможці отримають подарунки.

До участі у виставці-конкурсі запрошуються вихованці творчих студій та учні мистецьких шкіл Вінницької міської територіальної громади у двох вікових категоріях: молодшій (від 5 до 12 років); старшій (від 13 до 16 років), – каже директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Як зазначають організатори, роботи повинні відповідати заданій загальній тематиці виставки-конкурсу, відображати неповторність живої природи та піднімати питання необхідності збереження навколишнього середовища і бережливого ставлення до нього. У тому числі через авторське бачення наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, висвітлення мужності та героїчного подвигу ліквідаторів Чорнобильської катастрофи.

Конкурсні роботи учасників мають виконуватись на аркуші формату А3 або А2 у різних стилях, техніках та за допомогою різних матеріалів. Кількість робіт, поданих від одного закладу, не повинна перевищувати 6 одиниць.

Заявки на участь у виставці-конкурсі подаються у термін до 15 квітня 2021 року до департаменту культури міської ради (вул. Соборна, 36, тел.:65-51-75) або за електронною адресою: yaremenko@vmr.gov.ua.

Заявку на ім'я директора департаменту культури необхідно оформити, відповідно до наданої форми:

  • Прізвище, ім'я учасника (-ці) конкурсу .
  • Дата народження (число, місяць, рік).
  • Ідентифікаційний номер учасника (-ці) .
  • Навчальний заклад, клас (відділ, студія).
  • ПІБ керівника, тел.
  • Вікова категорія.
  • Назва твору.

Копія ідентифікаційного номера додається до заявки учасника в обов'язковому порядку. У разі відсутності цього документа кандидатура, заявлена на участь у конкурсі, розглядатися не буде.

Роботи учасників оформлені у рами з паспарту подаються у термін до 15 квітня (включно) 2021 року до Вінницької дитячої художньої школи за адресою: вул. Магістратська, 66. Електронні копії конкурсних робіт публікуються на Культурному порталі міста "VinCulture Code".

Конкурсні роботи оцінюватиме журі, до складу якого входять представники від департаменту культури Вінницької міської ради, творчих професійних спілок тощо. Журі за десятибальною системою визначить переможців серед юних художників у кожній віковій категорії (відповідно І-е, ІІ-е, ІІІ-є місця).

Під час оцінки конкурсних робіт буде враховуватись дотримання вимог виставки-конкурсу; відповідність робіт загальній тематиці; індивідуальність та творча фантазія; майстерність виконання. Журі має право присуджувати не всі призові місця, а також, ділити призові місця між учасниками. Найкращу роботу, за рішенням членів журі, може бути відзначено Гран-прі виставки-конкурсу.

Переможців нагородять грамотами департаменту культури та подарунками. Решта учасників отримують подяки.

Організатори заходу: виконавчий комітет та департамент культури Вінницької міської ради, Вінницька дитяча художня школа.

Нагадаємо, У Вінниці стартував арт-проєкт "Галактики особливих дітей"

Читайте також
Гран-прі на міжнародному фестивалі отримала викладачка вінницької школи мистецтв
Детальніше
Юні вінничани перемогли на всеукраїнському музичному конкурсі
Детальніше
Гран-прі для викладачів Вінницької дитячої музичної школи
Детальніше
У Вінниці триває реєстрація на конкурс “Коцюбинський вдома” - приєднуйтесь!
Детальніше
Мешканка Хмільника перемогла на літературному конкурсі "Під знаком Симаргла”
Детальніше
У холі міської ради діє виставка кращих творчих робіт учасників конкурсу "Вінницька гуморина"
Детальніше