Єва Бронюк отримала свідоцтво з відзнакою: соліст вінницького гурту «ТІК» святкує успіх доньки
Донька директора Вінницької обласної філармонії та соліста гурту «ТІК» Віктора Бронюка закінчила школу й отримала свідоцтво з відзнакою.
Про це повідомляє ВІТА ТБ з посиланням на Instagram дружини артиста Тетяни Бронюк.
Ця відзнака — не лише про оцінки. Вона про наполегливість. Про сміливість починати спочатку. Про те, що інколи власний шлях виявляється важливішим за ідеальний план, — йдеться у повідомленні.
Тетяна Бронюк розповіла, що за 11 років навчання Єва змінювала школи та навіть пробувала коледж. За словами мами, шлях до результату не завжди був простим — були сумніви, пошуки й рішення починати спочатку.

Родина відсвяткувала випускний разом. Тетяна наголосила, що вміння шукати себе, помилятися і рухатися далі — це навичка на все життя.
У Писарівці 24 червня вакцинуватимуть домашніх тварин проти сказу Борги за землю у Вінниці: міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд





