Вихованці вінницьких «Грації» та «Олімпії» посіли низку призових місць

15:28 14.12.2022

10 грудня у Львові вихованці клубів спортивного бального танцю «Грація» (керівник Гладкий Денис) та «Олімпія» (керівник Андрій Пашинін) Вінницького міського Палацу дітей та юнацтва взяли участь у змаганнях «Lviv Winter Ball», організатором яких був Wilkins Jonathan.

Загалом, змагання надзвичайно високого рівня в Emily Resort зібрали майже 1500 учасників зі 129 колективів України. Виступи оцінювали 60 найдосвідченіших суддів зі всієї України та три судді з Великої Британії, Фінляндії та Польщі.

Так, хореографічні пари клубу «Грація» здобули симпатію суддів та стали переможцями у різних категоріях:

• Мазуренко Антон/Комаренко Діана – два І місця у категоріях Open та Rising Star;
  • Гринчук Денис/Ксендзова Марія – І та III місце;
  • Гандрибіда Тимофій/Шелест Наталя – II та III місце;
  • Короп Богдан/Мамай Вероніка посіли заслужене III місце. У категорії «соло» перемогу здобули Коровій Марія (II місце) та Саблук Марія (III місце).

Показали гарні результати і вихованці клубу «Олімпія»:

• Ковальчук Юрій/Черненко Аліна посіли II місце;
  •  Менделюк Вероніка здобула II місце у категорії «соло».

Вітаємо юних танцюристів та зичимо наснаги на подальші звершення. Пришиємося нашими вихованцями, – зазначає директорка ПДЮ Матусяк Ірина.

Нагадаємо, дві пари Вінницького ансамблю спортивного бального танцю «Грація» КЗ «Вінницький міський палац дітей та юнацтва ім. Лялі Ратушної» представляли Україну на міжнародних змаганнях «Golden Step». Турнір проходив цими вихідними у місті Кишинів (Республіка Молдова).

Колективи майже з усієї країни з'їхались у Вінницю на міжнародний фестиваль "Барвінкове кружало"
На міжнародному конкурсі мистецтв юні жмеринчани вибороли десяток нагород
Вінничанин здобув чотири медалі на Кубку світу з парастрільби
У Вінниці стартував конкурс інноваційних екологічних проєктів «Екотопія Поділля»
Колектив з Вінницьких Хуторів переміг у Всеукраїнському конкурсі хорового мистецтва