Військова Наталія Жижко представила у Вінниці виставку власних картин

Військова Наталія Жижко представила у Вінниці виставку власних картин

16:45 28.07.2022

У вінницькому центрі сучасного мистецтва "Арт-Шик" культурного центру "Галерея ХХІ" відбулось відкриття показу картин художниці Наталії Жижко. Це вже 11-та персональна виставка робіт майстрині, на якій представлено 42 полотна.

На відкриття виставки прийшли друзі та рідні майстрині, а також колеги — і військові, і художники. Адже передусім Наталія Жижко — військова, яка проходить службу в одній із частин Вінницького гарнізону. А картини жінка пише поміж змінами — у вільний від чергування час.

Сьогодні виставлені не всі картини, які я планувала до показу, адже частина робіт експонується на постійній основі в київській галереї "Глобус". Близько 30 полотен я таки змогла звідти вивезти, інші були вдома. Одну роботу — "Півонію" — я дописувала буквально днями, вона фактично ще досихає, — прокоментувала кореспондентці АрміяInform Наталія Жижко.

Військова Наталія Жижко представила у Вінниці виставку власних художніх картин

Спочатку виставка мала називатись "Елегія квітів". Проте, підбираючи полотна для експозиції, пані Наталія зрозуміла, що тематика картин виходить за межі цієї назви.

"Елегія життя" — це моя емоційна відповідь на всі жахливі події, які відбуваються у країні. Я розумію, що важко зарадити всьому горю, яке сьогодні спіткало українців. Але мені дуже хочеться, щоб люди, споглядаючи мої картини, мали хоча б на кілька хвилин розраду, могли б на секунди відволіктись від війни, перенестись думками в чарівний світ мистецтва та відпочити, — розповіла художниця.

Військова Наталія Жижко представила у Вінниці виставку власних художніх картин

Під час заходу на адресу художниці лунало безліч теплих слів. І це не дивно. Адже за п'ять років Наталія написала понад 300 картин. Вона постійно вдосконалює художню майстерність, освоюючи різні техніки. Працює в акварельному, акриловому та олійному живописі, вивчає техніки батик (розпис по тканині) та лесування (багатошаровий живопис).

Роботи Наталії Жижко виставлялись у галереях Вінниці, Києва, Одеси, а також у картинній галереї "JAGпрофесора Януша Гайди" (Республіка Польща). Також картини художниці брали участь в онлайн-виставках у Німеччині, Японії, Великій Британії, а також у міжнародних конкурсах, де здобували Гран-прі, — повідомляє інформаційне агентство Міністерства оборони України АрміяInform.

Військова Наталія Жижко представила у Вінниці виставку власних художніх картин

Побачити картини Наталії Жижко вінничани та гості міста зможуть упродовж двох тижнів за адресою: Вінниця, вулиця Архітектора Артинова, 12А. Вхід вільний.

Нагадаємо, у Вінниці 28 липня у приміщенні креативного простору "Артинов" відбулася презентація виставки робіт Міжнародного конкурсу карикатур "Російський військовий корабель, йди…!".

Читайте також

У Вінниці стартує майстерня міських екскурсій довкола постаті Михайла Коцюбинського
Детальніше
Готувалися увесь рік - вихованці "Барвінку" виступили зі звітним концертом
Детальніше
Вінничани взяли участь у мистецькому заході "Зустрічі на зеленій галявині"
Детальніше
МУР 20 травня вразить Вінницю прем’єрою реп-мюзиклу «Ти [Романтика]»
Детальніше
Вінничанка створила перші в світі ляльки-мотанки в зріст людини
Детальніше
У Всесвітній день вишиванки у Вінниці провели флешмоб "Я люблю ЗСУ"
Детальніше