У Вінниці працівники ювенальної превенції разом із дітками виготовили український оберіг
Вишивали патріотичне вбрання, плели віночки, створювали прикраси із намистинок та уважно слухали про українську історію ляльки-мотанки – так провели урок із поліцейськими вихованці вінницького ліцею №2.
Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Майстерклас із виготовлення ляльки-мотанки провела майстриня Валентина Погребняк, яка уже декілька років робить обереги для військових та постраждалих діток, - йдеться у повідомленні.
Поліцейські разом із ліцеїстами створили патріотичний символ Перемоги.
![У Вінниці працівники ювенальної превенції разом із дітками виготовили український оберіг](/sites/default/files/styles/compressor/1280x851/inline-images/u-vinnytsi-pratsivnyky-yuvenalnoyi-preventsiyi-razom-iz-ditkamy-vyhotovyly-ukrayinskyy-oberih-2.jpg?itok=CqiTixE0)
Нагадаємо, у Вінниці традиційно розмістили велетенські писанки. А також створили нову писанку-оберіг, в центрі якої зображений тризуб – Герб України в оточенні символів оберегів: квітки-сонця, квітки-надії, квітки-родючості та символів нашої держави.