У Вінниці нагородили лауреатів мистецької премії ім. Степана Руданського

У Вінниці нагородили лауреатів мистецької премії ім. Степана Руданського

16:00 13.01.2023

13 січня під час засідання постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту відбулося урочисте нагородження лауреатів щорічної Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського. У заході взяли участь голова обласної ради Вячеслав Соколовий, його заступник, голова журі з присудження премії Ігор Івасюк.

Лауреатами Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського за минулий рік стали:

  • І місце – Василь Рудик, журналіст і письменник, - за сатиричний роман "Слуга народу";
  • ІІ місце – Віталій Кирницький, член асоціації діячів естрадного мистецтва України та Вінницького куреня гумористів, - за аудіоальбом сатири та гумору "Кому чого бракує";
  • ІІІ місце - Олена Дяченко, керівниця аматорського гумористичного дуету "Королеви гумору" філії "СБК села Гордіївка" Тростянецького ЦКД, -  за авторські гумористичні відеосюжети.
У Вінниці нагородили лауреатів мистецької премії ім. Степана Руданського

Вітаючи переможців, голова обласної ради Вячеслав Соколовий зазначив, що світ знає Руданського передусім як щирого українського патріота, який у своїх сатиричних творах виступав проти імперської політики росії, рабства та кріпацтва. 

Степан Руданський – із когорти величних творчих особистостей, які жили українською ідеєю та прагнули того, щоб Україна позбулася  поневолення,– сказав Вячеслав Соколовий. – Нині наш народ боронить свою землю від російських загарбників, відстоює національну ідентичність і українську культуру. А вона в нас – багата та славна. Маємо вивчати її, шанувати та розвивати. Це наш скарб. І в умовах воєнного часу Вінниччина продовжує традицію присудження щорічної літературної премії імені Степана Руданського. 

У Вінниці нагородили лауреатів мистецької премії ім. Степана Руданського

Голова обласної ради побажав лауреатам премії нових здобутків на творчій ниві, а всім українцям – великої перемоги над ворогом.

Гумор завжди допомагає нам у житті не впадати у відчай, залишатися оптимістами, долати труднощі, – наголосив Вячеслав Соколовий. – Те, над чим ми сміємося, перестає  бути страшним. Ми переможемо! Ми будемо радіти, сміятися, співати та творити. Так обов'язково буде!

Нагадаємо, вінницького вченого, наймолодшого доктора наук України Романа Петрука ушанували Премією Верховної Ради України. Про це 23 грудня повідомили у Вінницькій обласній військовій адміністрації.

Embedded thumbnail for У Вінниці нагородили лауреатів мистецької премії ім. Степана Руданського

Читайте також

Шаргородський інклюзивний центр отримав обладнання від Франції
Шаргородський інклюзивний центр отримав обладнання з Франції
Детальніше
Вінниччина отримала генератори від французьких партнерів з Бургундії-Франш-Конте
Вінниччина отримала генератори від французьких партнерів з Бургундії-Франш-Конте
Детальніше
Освіта, аграрний сектор, зелена енергетика про що домовилися з корейською делегацією у Вінниці
Освіта, аграрний сектор, зелена енергетика: про що домовилися з корейською делегацією у Вінниці
Детальніше
Медицина, туризм, культура Сербія пропонує у Вінниці нові напрями співпраці
Медицина, туризм, культура: Сербія пропонує у Вінниці нові напрями співпраці
Детальніше
У Вінниці відкрили новий Центр протезування та адаптації Garta
У Вінниці відкрили новий Центр протезування та адаптації Garta
Детальніше
34 роки в освіті керівника Тиврівського ліцею призначили на новий термін
34 роки в освіті: керівника Тиврівського ліцею призначили на новий термін
Детальніше