У Вінниці завершується онлайн-марафон "Подільська коляда"

У Вінниці завершується онлайн-марафон "Подільська коляда"

Вчора 15:44
10

Онлайн марафон "Подільська коляда" розпочався на культурному порталі Вінниці VinCulture Code 7 січня на Різдво Христове та триває до 14 січня включно. У ньому взяли участь колективи з приєднаних громад. Тепер ці виступи можуть подивитись онлайн всі бажаючі.

Основний месендж проєкту: саме люди є носіями народних традицій, вони серед нас – в кожному куточку великої вінницької громади. Створення проєкту є дуже символічним, адже в ньому беруть участь творчі колективи новоприєднаних громад: Вінницькі Хутори, Гавришівка, Стадниця, Великі та Малі Крушлинці, Писарівка та Щітки. Всі вони виявили бажання взяти участь у мистецькому марафоні та одразу розпочали приготування до зйомок.

Серед учасників марафону – Народний аматорський ансамбль "З роси й води" з с. Вінницькі Хутори, Народний аматорський ансамбль української пісні "Водограй" з с. Гавришівка, керівник Олег Козяр Жіночий та чоловічий вокальні колективи з с.Великі Крушлинці об'єдналися в гурт щедрувальників під керівництвом Леоніда Луцишина.

Також до марафону долучились Жіночий фольклорний ансамбль з с. Малі Крушлинці, керівник Віталій Яворський, гурт колядників з с. Стадниця, керівник Михайло Шлапак, гурт колядників з с. Щітки, керівник Сергій Мороз. А також колективи, які завжди радують вінничан у різдвяні свята, – дитячий зразковий фольклорним гурт "Викрутаси" Вороновицького селищного будинку культури, керівник Інна Нікітенко, та ансамбль весільних музик "Заграй" Сосонського сільського будинку культури, керівник Ігор Бабенко.

Нагадаємо, Вінничан запрошують переглянути відеопроєкт "Щедрик"

Читайте також
Увічнили пам'ять: у Вінниці заснували літературну премію ім.Миколи Рябого
Детальніше
Вінничан запрошують переглянути відеопроєкт "Щедрик"
Детальніше
Маланка або Щедрий вечір: що не можна робити цього дня
Детальніше
На фестиваль "Святий КВН на Валентиновий день" запрошують всі вінницькі команди
Детальніше
Вінничанка натякнула, що може стати новою телевізійною “холостячкою”
Детальніше
Вінницька красуня та спортсменка отримала роль у популярному серіалі
Детальніше