У Вінниці відкрили виставку пам’яті Героя України та Небесної Сотні Валерія Брезденюка

У Вінниці відкрили виставку пам’яті Героя України та Небесної Сотні Валерія Брезденюка

17:17 16.02.2021
22

У Вінницькому обласному молодіжному центрі “Квадрат” 16 лютого з нагоди сьомої річниці Революції Гідності, відкрито виставку пам’яті Героя України та Небесної Сотні, художника Валерія Брезденюка.

Сьогодні варто згадати усіх Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя змінювали історію нашої держави. Вони загинули, але будуть жити, допоки буде пам’ять про них, допоки ми будемо згадувати та вшановувати їх. Це особливо важливо для прийдешніх поколінь, - звернулась на початку зустрічі до усіх присутніх донька героя Юлія Кравчук.

На виставці представлено нагороди, світлини, особисті речі та художнє приладдя Валерія Брезденюка. Експозиція включає декілька десятків картин художника, ескізів та недопрацьованих робіт.

Він був добрим, чуйним. Завжди був готовий прийти на допомогу та підтримати, - згадує донька Героя Небесної Сотні Юлія Кравчук.

Голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий, звертаючись до присутніх, відзначив, що учасники Революції Гідності, Герої Небесної Сотні – це ті люди, які заслуговують великої шани та поваги кожного українця.

Валерій Брезденюк творив у техніці ебро (малюнки на воді) та за своє життя створив понад 500 різноманітних картин.На початку свого творчого шляху Валерій полюбляв зображувати різноманітні геометричні фігури, трохи згодом – квіти. В останні роки свого життя малював портрети.

Валерій Брезденюк загинув 18 лютого 2014 року під час протистояння майданівців із силовиками біля Будинку профспілок. Поховали героя в рідному місті Жмеринка, де у пам'ять про нього названо вулицю.

Нагадаємо, вінничанам покажуть регіональний вимір української революції.

Читайте також
У Вінниці до 150-річчя Лесі Українки відкрили виставку пейзажів
Детальніше
Вінничан запрошують на виставку унікальних годинникових механізмів і пристроїв
Детальніше
У Вінниці молитвою вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні
Детальніше
У Вінниці вшанували Героїв Небесної Сотні
Детальніше
Вінницька харчосмакова фабрика потрапила на найбільшу у світі виставку органічних продуктів
Детальніше
Студенти Вінниці зберуться біля “Дерева Свободи”
Детальніше