У холі Вінницької міської ради відкрили виставку дитячих малюнків

У холі Вінницької міської ради відкрили виставку дитячих малюнків

20:33 11.03.2024

В холі Вінницької міської ради від 11 березня можна переглянути виставку дитячих малюнків «Твори, Малюй, Вражай!». Її організували департамент культури міської ради та представники програми гуманітарної підтримки сімей з дітьми в Україні «Спільно» ЮНІСЕФ.

Як розповіла старша адміністраторка дитячої точки «Спільно» ЮНІСЕФ Анна Кудина вони разом з департаментом культури Вінницької міської ради, на початку лютого, оголосили конкурс на найкращий малюнок. До участі в якому запросили дітей різного віку. Серед тих, хто брав участь у даній ініціативі, були юні вінничани та діти переселенці з числа внутрішньо переміщених осіб, зокрема Херсону, Харкова, Донецької області та інших.

У холі Вінницької міської ради відкрили виставку дитячих малюнків

Роботи на конкурс приймали ті, що створювались на дитячій точці «Спільно» ЮНІСЕФ у Центральному парку імені М. Леонтовича, а саме у приміщенні Планетарію.

В умовах війни в нашому просторі діти мають можливість творити прекрасне. Деякі з учасників даної ініціативи, на жаль, змушені були залишити свої домівки, своїх друзів, улюблені заняття тощо. І тому у дитячій точці «Спільно» ЮНІСЕФ у міському парку дітвора може проявити свої емоції, розкрити свій талант та творити, відволікаючись від проблем та насолоджуючись процесом, так би мовити, самовиражатись. Тут в кожному малюнку прослідковується сенс, думки та враження маленьких митців, – говорить старша адміністраторка дитячої точки «Спільно» ЮНІСЕФ Анна Кудина.

Виставка дитячих малюнків «Твори, Малюй, Вражай!» триватиме з 11 по 22 березня.

Нагадаємо, у холі Вінницької міської ради відкрили фотовиставку «День, який змінив моє життя». Основна мета експозиції – донести до суспільства емоції людей, які вони пережили з початком повномасштабного вторгнення та впродовж двох останніх років. 

Читайте також

У Вінниці хочуть створити Український музей сучасного мистецтва
Детальніше
Вінницька поліція розшукує зниклу 14-річну дівчинку
Детальніше
У Вінниці відкрилась виставка дитячих робіт студії «Барвистий дивоцвіт»
Детальніше
У вінницькому оздоровчому таборі «ЯМаріуполь. Родина» стартував новий сезон
Детальніше
Юні вінничани вибороли “золото” та “срібло” чемпіонату України з флаг-футболу
Детальніше
Маленькі маріупольці у Вінниці вже навчаються в «Академії майбутніх першокласників»
Детальніше