Трагічна смерть Миколи Янченка: співачка Ірина Федишин розповіла про останню зустріч з артистом
Українська співачка Ірина Федишин розповіла про останню зустріч із народним артистом України Миколою Янченком, який загинув за кілька днів до цього.
Про це 5 липня повідомляє ВІТА ТБ посилаючись на допис Ірини Федишин в Instagram.
Дуже боляче усвідомлювати, що це наше останнє спільне фото, — написала Ірина Федишин.
За словами співачки, вони з Миколою Янченком бачилися за кілька днів до його загибелі — він зателефонував і запропонував зустрітися, адже хотів знову виступати з нею на одній сцені. Тоді ж артисти зробили спільне фото, яким пізніше поділилася Федишин.
У своєму дописі співачка подякувала Миколі Янченку за пісні, талант і щиру любов до України та висловила слова прощання.
Спільна творчість з Миколою Янченком
Микола Янченко був автором багатьох пісень Ірини Федишин, серед яких:
- «Лише у нас в Україні»;
- «Перелаз»;
- «Родина»;
- «Сумний святий вечір».
Федишин також розповіла, що зовсім нещодавно виступала з Миколою Янченком на одній сцені — днями вони разом співали на благодійному фестивалі, який митець вирішив підтримати.
За словами співачки, вона й досі не може повірити, що ці зустрічі виявилися останніми. Вона згадує Миколу Янченка як надзвичайно добру, світлу й щиру людину, яка безмежно любила Україну, українську пісню та людей, і наголошує, що його талант, мудрість і людяність назавжди залишаться у пам'яті.





