Співак із Калинівки на шоу "Голос країни" обирав між Винником і Дорофеєвою

Співак із Калинівки на шоу "Голос країни" обирав між Винником і Дорофеєвою

16:00 22.02.2021
1694

У п’ятому ефірі головного вокального шоу "Голос країни. Перезавантаження" на сцену вийшов Владислав Хохлан. 25-річний чоловік – наймолодший викладач вокалу Вінницького державного педагогічного університету.

Коли середній вік на кафедрі 40+ і всі такі консервативні, а ти викладач з тату і фарбованим волоссям, ти викликатимеш цікавість, як у студентів, так і у викладачів. У мене були тонелі, фарбував волосся у фіолетовий, білий, червоний. Я люблю експериментувати у всьому. В цьому моя фішка поділився Влад.

Викладач хоче пересвідчитися, на що він здатен та показати своїм студентам, що він може не лише навчити їх співати, а й розвернути головні крісла країни. Для шоу Хохлан обрав пісню Scorpions – Maybe I, maybe you. На спів виконавця розвернулися DOROFEEVA та Олег Винник.

Я би хотів, щоб в тебе з’явилася широта вокалу. Якщо ти хочеш трішки нижчий мати вокал, сильніший, стабільніший, тоді йди до мене прокоментував артист.

У цій боротьбі за учасника MONATIK виступив "адвокатом" Дорофєєвої та почав переманювати Влада до команди співачки: "Я Надя, я збираю діджиталізовану, найсучаснішу команду. Якщо пригадаєте мій кліп "505", який тоді прогримів на всю планету, от і я хочу вашим хітом таким же стати. Якщо ви хочете нижчий вокал – то вам до Олега, а якщо вищу популярність – то до Надії". 

Після цього прокоментувала виступ і сама DOROFEEVA.

Друзі, давайте тепер серйозно. Це неймовірно складна пісня Scorpions і класно ви співаєте на опорному звуці. Мені здається, що ви хочете бути собою, ви зможете бути собою в моїй команді, я це відчуваю поділилася співачка.

У результаті, Владислав обрав команду Наді, яка зі свого боку подякувала Монатіку за допомогу. 

Нагадаємо, вінничанка на відборі “Голосу країни” розвернула до себе крісла трьох суддів.

Читайте також
Гвардієць Калинівського полку допоміг потерпілим під час ДТП
Детальніше
Вінничанка написала книгу про музичну культуру Вінниці від давніх часів до середини XX століття
Детальніше
До калинівських крадіїв, які спокусились на 57 тис. грн, застосовані запобіжні заходи
Детальніше
Помер відомий вінницький музикант, який останні роки жив у Торонто
Детальніше
У Калинівці двоє киян викрали з авто близько 60 тис.гривень
Детальніше
У Шаргороді міський голова збирає духовий оркестр
Детальніше