20-річний вінничанин може "сісти" на 10 років за наркотики

20-річний вінничанин може "сісти" на 10 років за наркотики

15:59 22.02.2021

20 лютого на одній із вулиць Вінниці поліцейські зупинили 20-річного вінничанина. Під час спілкування він зізнався, що має при собі наркотичні засоби для подальшого продажу. Наразі, до обрання запобіжного заходу, молодик перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Як інформують у відділі комунікації поліції Вінницької області, у хлопця  поліцейські вилучили поліетиленовий пакет з наркотичною речовиною вагою близько 30 грамів.

Поліція перевіряє затриманого на причетність до розповсюдження наркотичних засобів на території міста та області. Слідством розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів),- йдеться в повідомленні поліції.

Нагадаємо, Найближчі 5 років 22-річний молодик, який робив по Вінниці "закладки", проведе за гратами

Читайте також

На Вінниччині конфлікт через швидкість на дорозі закінчився стріляниною
На Вінниччині конфлікт через швидкість на дорозі закінчився стріляниною
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка за фейкове повідомлення про вибухи
У Вінниці затримали чоловіка за фейкове повідомлення про вибухи
Детальніше
У Вінницькому районі затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
На Вінниччині затримали чоловіка, підозрюваного у згвалтуванні падчерки
Детальніше
На 74 році життя помер полковник міліції у відставці, колишній начальник міліції Липовця
На 74 році життя помер полковник у відставці, колишній начальник міліції Липовця
Детальніше
На Вінниччині нетверезий зловмисник викрав автомобіль з чужого подвір'я
На Вінниччині нетверезий зловмисник крав один автомобіль з чужого подвір'я, а втаранився в інший
Детальніше
Вирощував коноплі сам, а продавав вже під контролем поліції на Вінниччині суд оголосив вирок збувачу наркотиків
Вирощував коноплі сам, а продавав вже під контролем поліції: на Вінниччині суд оголосив вирок збувачу наркотиків
Детальніше