Представникам галузі культури вручили подяки від Вінницької міськради та виконкому

Представникам галузі культури вручили подяки від Вінницької міськради та виконкому

18:27 09.11.2023

Наразі чимало працівників культури захищають Україну на передовій, даючи відсіч ворогу, волонтерять. Також представники цієї сфери продовжують зберігати та розвивати українську національну культуру, ідентичність. 

Під час засідання виконавчого комітету очільник громади Сергій Моргунов та заступниця міського голови Галина Якубович вручили представникам галузі культури Подяки від Вінницької міської ради та її виконавчого комітету за вагомий внесок у справу збереження та розвитку кращих зразків української національної культури та мистецтва, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Представникам галузі культури вручили подяки від Вінницької міськради та виконкому

Вінницький міський голова Сергій Моргунов від імені громади подякував працівникам культурної сфери за їхню активну роботу з перших днів російсько-української війни, а також за підтримку наших Героїв та Героїнь та їх родин. Також він відзначив їх за згуртованість, відданість та патріотизм у воєнний час.

Дякую вам за те, що з початку повномасштабного вторгнення ви усі були згуртовані. За те, що ви працювали пліч-о-пліч по всіх тих напрямках, які необхідно було вирішувати щодо прийому переселенців, волонтерської роботи. Ви займалися і займаєтесь морально-психологічною реабілітацією через свою творчість і ті заходи, які проводите як у Вінниці, так і в Україні. А ще ви займаєтесь народною дипломатією – представляєте за кордоном нашу країну згуртованою нацією з відповідною українською ідентичністю. Це дуже важливо сьогодні, – говорить Сергій Моргунов.

Також він додав, що чимало працівників культури стали на захист нашої країни. Інші залишаються на місцях та продовжують наближати нашу Перемогу.

У Вінниці є багато колективів, які в різних напрямках показують, що ми живемо на власній землі вже понад тисячу років, – каже Сергій Моргунов. – Україна є самодостатньою нацією зі своєю мовою, піснями, літературою, народною творчістю. Наше культурне надбання формувалося тисячу років, починаючи від письменності з тими ж орнаментами, вишиванкою, українською хусткою і багатьма іншими речами, якими ми сьогодні можемо пишатись, зокрема нашими унікальними піснями, в яких відображається наша історія.

Директор департаменту культури Вінницької міської ради Максим Філанчук, підкреслив, що наша культура, мова та наша національна ідентичність – є найбільшою загрозою для агресора, який зазіхнув на нашу демократичність, цілісність і незалежність.

Нагадаємо, директор Вінницького міського центру художньо-хореографічної освіти дітей та юнацтва "Барвінок" Петро Бойко вручив голові Вінницької обласної ради Вячеславу Соколовому книгу "Барвінок. Ростити дітей щасливими". Крім того, голова облради вручив Петру Бойко грамоту.

Embedded thumbnail for Представникам галузі культури вручили подяки від Вінницької міськради та виконкому

Читайте також

Вінничан запрошують на кінопоказ українського кіно «Заборонений»
Вінничан запрошують на кінопоказ українського кіно «Заборонений»
Детальніше
Вінничан запрошують на концертну програму «Різдвяна подорож»
Вінничан запрошують на концертну програму «Різдвяна подорож»
Детальніше
У Калинівській громаді вшанували пам'ять Степана Руданського
У Калинівській громаді вшанували пам'ять Степана Руданського
Детальніше
У Вінниці презентували книгу «Український Геродот з Верхньодніпровська»
У Вінниці презентували книгу «Український Геродот з Верхньодніпровська»
Детальніше
у Вінниці проведуть благодійний літературно-музичний вечір на підтримку Захисників
У Вінниці проведуть благодійний літературно-музичний вечір на підтримку Захисників
Детальніше
Відзнакою “Хрест бойових заслуг” нагороджено захисника з Липовецької громади
Відзнакою “Хрест бойових заслуг” нагороджено захисника з Липовецької громади
Детальніше