Пісню "Ой у лузі червона калина" виконали вінницькі колективи

Пісню "Ой у лузі червона калина" виконали вінницькі колективи

16:17 11.04.2022

Пісня січових стрільців "Ой у лузі червона калина" лунає над світом та піднімає дух українців. У Вінниці проведенням Всеукраїнського флешмобу займався Центр музичного мистецтва ВПС ЗСУ, також долучені департамент культури міської ради та управління культури і креативних індустрій ОВА.

Запис композиції відбувся за участю артистів Центру військово-музичного мистецтва Повітряних Сил Збройних Сил України : Дмитра Кукурузяка, Віктора та Івана Олімчуків, Тетяни Олексієнко, Руслани Тулякової.

Долучились до запису композиції й провідні солісти та мистецькі колективи Вінниці, а саме: фіналіст "Голосу країни", соліст Вінницької обласної філармонії – Олександр Онофрійчук; Вінницький академічний міський камерний хор ім. В.Газінського КЗ "Центру концертних та фестивальних програм"; Народний аматорський хоровий колектив Липовецького міського Будинку культури; Академічний ансамбль пісні і танцю "Поділля" Вінницької обласної філармонії ім.М.Леонтовича.

У тривожні та складні часи для нашої Батьківщини, музика продовжує жити у серцях українців та надихати багатьох на втілення патріотичних ідей, - повідомляє директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.

Майстерне виконання пісні, що стала світовим хітом, зафільмували відеограф та монтажер Будинку Офіцерів Андрій Кравченко та Олег Смаковський. Відеокліп був створений для підтримки захисників України.

Нагадаємо, по всьому світу проходять різні заходи задля підтримки українців. До таких концертів приєднались і учениці Вінницької дитячої музичної школи №2.

Читайте також

Попри спроби росіян знищити критичну інфраструктуру, Вінниця готується забезпечити містян водою і теплом
Детальніше
Вінниця проводжає у вічність полеглого воїна десантно-штурмової бригади
Детальніше
Міжнародний реєстр збитків: українці зможуть подати заяву за 12 новими категоріями
Детальніше
Ще один ворожий літак ліквідували: на Донеччині українські зенітники знищили СУ-25
Детальніше
Вінниця прощається із військовослужбовцем Сергієм Загорульком
Детальніше
Вінниця прощається з воїном «Червоної Калини» Володимиром Карпусем
Детальніше