Музей Коцюбинського влаштовує у Вінниці літературний перформанс

Музей Коцюбинського влаштовує у Вінниці літературний перформанс

11:58 10.07.2024

Сучасне прочитання найвідомішої новели класика української літератури, неперевершена акторська гра та жива музика. 12 та 13 липня о 18:00 музей М.Коцюбинського спільно із митцями творчої лабораторії «Театральне оточення» запрошують вінничан на літературний перформанс.

Проєкт «Intermezzo. Відпочинок. Пауза.» є яскравим продовженням подій, приурочених до 160-ї річниці від для народження нашого Сонцепоклонника.

Організатори запевняють, тут вінничани зможуть надихнутися та відпочити, доторкнувшись до глибин творчості Михайла Коцюбинського через переосмислення його відомої новели Intermezzo крізь призму реалій сьогодення. «Це слово, це театр, це жива музика і звуки», – йдеться у повідомленні.

А заступниця директора музею М.Коцюбинського Марія Суржикова розповіла, що над перформансом наполегливо працювала ціла когорта митців.

Музей Коцюбинського влаштовує у Вінниці літературний перформанс

Постановку здійснив режисер Роман Хегай-Семенов, якому вдалось долучити до неї відомих артистів:

  • Заслуженого актора України Максима Какарькіна, 
  • Романа Семенова, 
  • Олександра Щербу, 
  • Тетяну Фролову.

Окремо хочу відзначити внесок Марії Левченко, голос якої також лунатиме під час дійства. Саме вона є натхненницею проєкту, випестувала та виплекала його ідею, – каже заступниця директора музею. – Атмосферу дійства чарівними звуками фортепіано наповнить Марія Александрова. Втім, головним на ньому будуть слова Коцюбинського. Дуже теплі й чуттєві. Він ніби підглядає за тобою, за твоїми справжніми пристрастями.

Як долучитися до вечора

Долучитися до творчого атмосферного вечора на території музею М. М. Коцюбинського (вул. І. Бевза, 15) можна за попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена. Вартість квитка 350 грн.

Форми для реєстрації:

Нагадаємо, у Вінницькому музеї Коцюбинського презентували проєкт музею Коцюбинського та Мартина Якуба «Коцюбинський очима штучного інтелекту». До експозиції увійшли 10 фоторобіт, які репрезентують різні віхи життя і творчості Сонцелюба.