Літо, сонце і пластилін: у Вінниці на дітей чекає яскравий майстер-клас
16 червня у Вінниці відбудеться творчий майстер-клас з ліплення для дітей «Забави біля басейну». Юні учасники зможуть створити власні літні композиції з повітряного пластиліну та провести час у яскравій творчій атмосфері.
Про це інформує ВІТА ТБ посилаючись на молодіжний центр «Квадрат».
Запрошуємо дітей на веселу творчу пригоду, сповнену яскравих кольорів, літнього настрою та фантазії, — йдеться у повідомленні.
Що буде на майстер-класі
Захід відбудеться у вівторок, 16 червня, з 16:00 до 18:00 у молодіжному центрі «Квадрат» за адресою: Вінниця, вулиця Театральна, 15.
Під час майстер-класу учасники працюватимуть з повітряним пластиліном і створюватимуть власні композиції на тему літнього відпочинку біля басейну. Серед сюжетів, які діти зможуть зліпити:
- сонечко;
- плавальні круги;
- морозиво;
- тваринки та інші улюблені літні образи.
Організатори зазначають, що творчий процес допоможе дітям проявити уяву, розвинути дрібну моторику та створити свій маленький світ літніх пригод. Усі необхідні матеріали для роботи учасникам надають.
Долучиться дитячий психолог
Захід проведе Майя Рублевська — клінічний психолог, системний сімейний психотерапевт, дитячий психолог та корекційний педагог. Вона координує проєкти у сфері психічного здоров'я, є автором тренінгів і власних методик, а також членом Української спілки психотерапевтів та Всеукраїнської асоціації арттерапевтів України з 2018 року.
Організатори також звертають увагу, що приміщення молодіжного центру «Квадрат» є укриттям, тож у разі повітряної тривоги учасники зможуть перебувати в безпеці.
Кількість місць на майстер-класі обмежена, тому охочим узяти участь радять заздалегідь зареєструватися. Організатори запрошують усіх дітей провести час із користю, отримати творче натхнення та гарний настрій напередодні літніх канікул.





