Два аматорських колективи з Калинівщини отримали звання "народного"
У Корделівському будинку культури пройшов звітний концерт аматорських ансамблів української пісні "Оксамит" та "Чарівниці", щодо присвоєння їм звання "народний" аматорський.
Про це 29 листопада інформує Калинівська міська рада.
Учасниці ансамблю "Чарівниці" - це колишній квартет у складі Наталії Панасюк, Людмили Рудик, Олександри Дорош та Катерини Пархомчук до якого задля отримання звання народного (зразкового) ансамблю долучились не менш талановиті Вікторія Байлема та Ольга Федун. У їх виконанні прозвучали такі українські пісні в сучасній обробці як "Доля козака", "Ой, чорна я си чорна", "Сійте люди жито", - йдеться у повідомленні.
![Два аматорських колективи з Калинівщини отримали звання народного](/sites/default/files/styles/compressor/1600x1200/inline-images/0599080bb46dae7d0c0cd43420f1c483.jpg?itok=faUdGpTb)
Учасницями ансамблю "Оксамит" є Ірина Прядун, Катерина Василишина, Тетяна Фалієва, Анастасія Зелена, Ярослава Поліщук Юлія Морозовська, Аліна Петрова, Марина Залізняк та Ірина Шевченко.
Раніше в репертуарі колективу були українські пісні у різноманітних обробках. А з приходом Ірини Прядун, ансамбль почав виконували фольклорні пісні. Зокрема, на заході вони виконали такі композиції: "Йшли селом партизани", "В саду осіннім айстри білі", "Де ти милий ночував", - інформує Калинівська міська рада.
![Два аматорських колективи з Калинівщини отримали звання народного](/sites/default/files/styles/compressor/1383x1050/inline-images/09e24c4a72ebb9f3c228af47daa609d8.jpeg?itok=QRrVMrum)
Особливо комісію вразив фрагмент весільного обряду Східного Поділля "Розплітання коси" записаний художнім керівником ансамблю.
За досягнутий художній рівень, виконавську майстерність, активну творчу та виховну роботу з відродження національних традицій українського народу і просвітницьку діяльність рішенням комісії обом колективам надали звання "Народний аматорський колектив".
Нагадаємо, вихованиці Вінницько-Хутірської дитячої школи мистецтв "Мальви", під керівництвом викладачки Олени Попової, вибороли гран-прі Другого Міжнародного багатожанрового конкурсу "ЄвроЛіто" (International talent competition, Kyiv-London) в номінації "хореографія".