Ансамбль із Калинівської громади переміг у міжнародному конкурсі

Ансамбль із Калинівської громади переміг у міжнародному конкурсі

15:08 08.02.2022

Жіночий вокальний ансамбль "Оскамит" став переможцем першого Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу "Різдвяні дзвони". Це був перший конкурс, в якому взяв участь колектив з Черепашинець. "Оксамит" не просто здобув перше місце, а Гран-прі.

Вокальний ансамбль "Оксамит" доволі молодий колектив, його створили у 2019 році. До його складу увійшли колишні учасниці відомого не лише в Калинівці, а і за її межами дитячого колективу "Веселики", яким керує Юлія Мельник. Учасниці колективу повиростали, створили свої сім’ї, і вже їхні діти виступають у складі рідного колективу. Але з роками любов до пісні не минула і молоді жінки вирішили створити свій ансамбль.

Спочатку ми планували виступати в естрадному стилі. Але якось до нас на репетицію прийшла Ірина Прядун, вона й запропонувала спробувати себе у фольклорному стилі та почала з нами відточувати вокальну майстерність, - пригадує одна із керівниць ансамблю Катерина Василишина. - І з того часу я взяла на себе різні організаційні моменти, а Ірина – керівник з вокалу.

Ансамбль із Калинівської громади переміг на міжнародному конкурсі

Вперше "Оксамит" представив свій оновлений репертуар під час святкування Івана Купала. Другим виходом на велику сцену стала участь у територіальному фестивалі колядок. Глядачі щирими оплесками вітали виступ колективу і це додало аматорам сцени ще більшої впевненості.

Після участі у фестивалі колядок, який проходив у Корделівці, ми виставили у соцмережах відео свого виступу і на наше здивування нам зателефонували організатори Міжнародного дистанційного фестивалю-конкурсу "Різдвяні дзвони" та запропонували взяти участь у конкурсі. Ми зареєструвалися в останній день реєстрації і надіслали на конкурс віночок автентичних колядок та щедрівок, з якими нещодавно дебютували на фестивалі "Колядуй, моя родино". І сталося диво. Ми – володарі Гран-прі, - не приховує радості Катерина Василишина.

У конкурсі взяли участь 840 учасників з України та Словенії. Журі високо оцінило виступ вокального ансамблю "Оксамит" та присудило перемогу.

Нагадаємо, ансамбль танцю "Радість" Вінницького міського палацу дітей та юнацтва здобув низку нагород в Міжнародному онлайн конкурсі "Таланти ХХІ століття" у Болгарії.

Читайте також

У Вінниці діє творчий проєкт «Музичні посиденьки»
У Вінниці діє творчий проєкт «Музичні посиденьки»
Детальніше
У переддень Різдва народний ансамбль танцю Барвінок привітав вінничан
У переддень Різдва народний ансамбль танцю "Барвінок" привітав вінничан
Детальніше
У Вінниці нагородили переможців Всеукраїнського дитячого фестивалю-конкурсу «Різдвяна зірка»
У Вінниці нагородили переможців Всеукраїнського дитячого фестивалю-конкурсу «Різдвяна зірка»
Детальніше
Вінничан запрошують на концерт “Різдвяний Штраус”
Вінничан запрошують на концерт “Різдвяний Штраус”
Детальніше
Вінницький поет і ветеран став переможцем конкурсу воєнної літератури «4.5.0.»
Вінницький поет і ветеран став переможцем конкурсу воєнної літератури «4.5.0.»
Детальніше
У Калинівці відбувся конкурс сатири та гумору імені Степана Руданського
У Калинівці відбувся конкурс сатири та гумору імені Степана Руданського
Детальніше