Житель Могилева-Подільського за 11 тис. доларів обіцяв переправити двох військовозобов’язаних за кордон
Поліцейські та прикордонники затримали жителя Могилева-Подільського за організацію незаконної переправи військовозобов’язаних за кордон.
Про це інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
37-річний фігурант мав переправити через неофіційні пункти пропуску на територію Республіки Молдова двох чоловіків призовного віку. Трансфер мав відбутись гумовим човном через річку за 5500 доларів з однієї особи, однак «подорожі» завадили правоохоронці, - йдеться у повідомленні.
24 травня слідчі слідчого управління спільно з оперативниками УСР, Управління міграційної поліції та прикордонниками затримали чоловіка у межах контрольованого прикордонного району.
![Житель Могилева-Подільського за 11 тис. доларів обіцяв переправити двох військовозобов’язаних за кордон](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1536/inline-images/zhytel-mohyleva-podilskoho-za-11-tys-dolariv-obitsyav-perepravyty-dvokh-viyskovozobovyazanykh-za-kordon-2.jpeg?itok=H3lkz3LZ)
За словами заступника начальника слідчого управління Євгена Кронівця, зловмисник у месенджері підшукував в різних регіонах чоловіків призовного віку, які хотіли виїхати за межі країни, та надалі на власному авто доставляв їх до Могилів-Подільського, де повинен був передати своїм співучасникам.
![Житель Могилева-Подільського за 11 тис. доларів обіцяв переправити двох військовозобов’язаних за кордон](/sites/default/files/styles/compressor/2048x1536/inline-images/zhytel-mohyleva-podilskoho-za-11-tys-dolariv-obitsyav-perepravyty-dvokh-viyskovozobovyazanykh-za-kordon-3.jpeg?itok=EO-fKX9Z)
У ході санкціонованих обшуків в автомобілі та за місцем проживання 37-річного фігуранта поліцейські вилучили:
- мобільні телефони,
- документи,
- чорнові записи,
- транспортний засіб,
- човен та інші речові докази.
За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури слідчі повідомили затриманому про підозру за ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України). Суд відправив підозрюваного під варту. Найближчі 9 років чоловік ризикує провести за ґратами.
Досудове розслідування триває. Встановлюють особи інших учасників злочинної схеми.
![Житель Могилева-Подільського за 11 тис. доларів обіцяв переправити двох військовозобов’язаних за кордон](/sites/default/files/styles/compressor/1702x1276/inline-images/zhytel-mohyleva-podilskoho-za-11-tys-dolariv-obitsyav-perepravyty-dvokh-viyskovozobovyazanykh-za-kordon-4.jpeg?itok=CFlwgr8U)
Нагадаємо, у Вінницькому міському суді обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою для чоловіка, який організував незаконне переправлення через кордон. Мешканець прикордонного регіону на Вінниччині організував незаконне переправлення громадян України через державний кордон України на територію Молдови.