Хмільничанина, що застрелив односельця з обрізу, засудили до 12 років ув'язнення

Хмільничанина, що застрелив односельця з обрізу, засудили до 12 років ув'язнення

16:48 28.05.2024

У Хмільницькому районі чоловік застрелив односельця з обрізу. Суд оголосив вирок - 12 років позбавлення волі.

Про це 28 травня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Злочин стався 25 квітня 2022 року у Хмільницькому районі. 53-річний місцевий житель під час конфлікту здійснив постріл в область грудей 47-річному потерпілому. У ході оперативно-розшукових заходів правоохоронці затримали чоловіка та помістили до ізолятора тимчасового тримання, - йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування встановило, що зловмисник незаконно придбав рушницю та самостійно переробивши її на обріз, зберігав у гаражі свого домоволодіння.

Днями Вінницький міський суд Вінницької області виніс вирок жителю села Іванів, який вчинив особливо тяжкий злочин.

На підставі зібраних слідством доказів суд першої інстанції визнав фігуранта винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України (Вбивство) та призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 12 років.

Нагадаємо, у селі Іванів Хмільницького району сталося вбивство. Чоловік, який був у стані алкогольного сп'яніння, застрелив односельця з обрізу.

Читайте також

Наслідки вибухів поліцейські працюють на місцях ворожих ударів по Вінниці
Наслідки вибухів: поліцейські працюють на місцях ворожих ударів по Вінниці
Детальніше
У Вінниці обмежили рух транспорту в центрі міста
У Вінниці обмежили рух транспорту в центрі міста
Детальніше
У Вінниці лунають вибухи у небі бачили “шахеди”, працюють вогневі групи
У Вінниці лунали вибухи: у небі бачили “шахеди”, працювали вогневі групи
Детальніше
Рецидивіст, який задушив на Вінниччині 75-річну жінку подушкою, сидітиме за гратами 11 років
Рецидивіст, який задушив на Вінниччині 75-річну жінку подушкою, сидітиме за гратами 11 років
Детальніше
Збував гранати та психотропи на Вінниччині затримали підозрюваного
Збував гранати та психотропи: на Вінниччині затримали підозрюваного
Детальніше
У Вінниці розшукують 14-річну дівчину вийшла на прогулянку й не повернулася
У Вінниці розшукують 14-річну дівчину: вийшла на прогулянку й не повернулася
Детальніше