Вирок суду у Вінниці: 12 років позбавлення волі за пособництво державі-агресору
Вінницький міський суд ухвалив вирок особі за обвинуваченням у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України: 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна за пособництво державі-агресору.
Про це 22 лютого інформує пресслужба суду.
Суд встановив, що обвинувачений, перебуваючи на тимчасово окупованій території, з метою допомоги державі-агресору уклав договір підряду з окупаційною адміністрацією держави-агресора. Предмет договору — технічне обслуговування транспортних засобів, що перебувають у використанні окупаційної адміністрації держави-агресора, а також закупівля за власні кошти та постачання запасних частин і витратних матеріалів, — йдеться у повідомленні.
Суд належним чином повідомляв обвинуваченого про розгляд справи у суді, проте у судові засідання обвинувачений не з`являвся.
За рішенням суду
За результатами судового розгляду суд визнав обвинуваченого винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України та призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 12 років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, органах державної влади та місцевого самоврядування будь-яких рівнів, займатися підприємницькою діяльністю на строк 15 років та з конфіскацією всього належного йому на праві власності майна.
Наразі, вирок ще не набрав законної сили.
Нагадаємо, терористу «днр», який з 2015 року записався в охоронці на Донеччині, у Вінниці присудили 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Про це інформує пресслужба Вінницького міського суду.





