Вкрав їжу та одяг у Калинівській громаді 26-річний хлопець обікрав магазин

Вкрав їжу та одяг: у Калинівській громаді 26-річний хлопець обікрав магазин

10:56 06.01.2022

6 січня поліцейські Відділення поліції №1 Хмільницького районного відділу поліції розшукали правопорушника, який викрав продукти харчування та одяг з магазину в селі Мізяків. 

Повідомлення про крадіжку надійшло до поліції 4 січня від власниці магазину, місцевої жительки. На виклик одразу прибула слідчо-оперативна група поліції. Поліцейські встановили, що зловмисник потрапив до торговельного приміщення, розбивши вікно.

Працівники кримінальної поліції провели оперативні та розшукові заходи й встановили, що до злочину причетний 26-річний раніше судимий за майнові злочини житель обласного центру. Суму викраденого майна наразі встановлюють, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Вкрав їжу та одяг у Калинівській громаді 26-річний хлопець обікрав магазин

Слідство розпочало кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Підозрюваному загрожує до шести років позбавлення волі.

Нагадаємо, 4 січня у Хмільницькому районі затримали 18-річного хлопця, якого підозрюють у пограбуванні 32-річної жінки. Юнак погрожував жінці та викрав її особисті речі.

Читайте також

Амфетамін у гаражі поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Амфетамін у гаражі: поліцейські Вінниці вилучили у харків’янина понад пів кілограма психотропів
Детальніше
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Наважилася розповісти правду лише психологу: на Вінниччині вітчим розбещував і знущався з 14-річної падчерки
Детальніше
Спецоперація у Тульчинському районі за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Спецоперація у Тульчинському районі: за нелегальну переправу через кордон вінничанину загрожує тюрма
Детальніше
Поминальні вихідні на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Поминальні вихідні: на Вінниччині патрульні посилено контролюватимуть дороги біля кладовищ
Детальніше
Матюки замість перепустки нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Матюки замість перепустки: нічні пригоди вінницьких хуліганів завершилися у відділку
Детальніше
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Кримінальний «тур» по закладах Вінниці: за кілька годин рецидивіст обікрав магазин і перукарню
Детальніше