Вирвав з рук сумку: у Хмільнику 18-річний юнак пограбував жінку

Вирвав з рук сумку: у Хмільнику 18-річний юнак пограбував жінку

11:29 05.01.2022

4 січня оперативники Хмільницького районного відділу поліції встановили особу хлопця, підозрюваного у пограбуванні 32-річної місцевої жительки. Погрожуючи застосувати фізичну силу, нападник відібрав у потерпілої сумку з особистими речами та гроші.

За словами заявниці, близько 22:00 на проспекті Свободи на неї напав невідомий молодик та, погрожуючи застосувати силу, вирвав сумку, у якій знаходилось близько 400 гривень та банківські картки.

Момент вчинення злочину зафіксували камери відеонагляду. В ході проведення першочергових розшукових заходів оперативники встановили особу, причетну до вчинення злочину. Ним виявився 18-річний житель Хмільницької територіальної громади, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

У Хмільнику 18-річного хлопця підозрюють у пограбуванні жінки

Як з’ясували, сумку з банківськими картками нападник викинув, а гроші потерпілої витратив на алкоголь.

Слідство розпочало кримінальне провадження за ч.2 ст.186 Кримінального кодексу України (грабіж). За таке правопорушення хлопцеві загрожує покарання – до шести років ув’язнення.

Нагадаємо, 9 грудня у Вінниці затримали 14-річного хлопця, який викрав з аптеки понад 100 тисяч гривень. Спритник частину коштів встиг витратити, а решту конфіскували поліцейські.

Читайте також

Затримали адвоката за вимагання 7 тисяч доларів у військового на Вінниччині
Затримали адвоката за вимагання 7 тисяч доларів у родини загиблого військового на Вінниччині
Детальніше
На Вінниччині до довічного ув’язнення засудили ґвалтівника 9-річної дитини
До довічного ув’язнення засудили ґвалтівника 9-річної дитини на Вінниччині
Детальніше
Вінничанин проведе 11 років за ґратами за розповсюдження наркотиків
Вінничанин проведе 11 років за ґратами за розповсюдження наркотиків
Детальніше
У Вінниці зіткнулися Skoda та Audi двоє людей у лікарні
У Вінниці зіткнулися Skoda та Audi: двоє людей у лікарні
Детальніше
З вулиць Вінниці почали прибирати давно покинуті автівки
З вулиць Вінниці почали прибирати давно покинуті автівки
Детальніше
Внаслідок ДТП поблизу Калинівки травмувалися троє людей
Внаслідок ДТП поблизу Калинівки травмувалися троє людей
Детальніше