Вінничан закликають повідомляти про контент із сексуальним насильством над дітьми

Вінничан закликають повідомляти про контент із сексуальним насильством над дітьми

11:59 21.03.2024

Якщо ви побачили в мережі фото чи відео, на якому зображено сексуальне насилля над дитиною, можете повідомити про це онлайн, публічно або конфіденційно.

Департамент кіберполіції та ВГО «Магнолія» запустили проєкт StopCrime. Ініціатива покликана запобігти випадкам сексуальних злочинів над дітьми.

В межах проєкту кожен зможе анонімно або публічно повідомити про підозрілий контент, надіславши посилання на нього. Повідомити про можливий сексуальний злочин над дітьми в інтернеті можна за посиланням.

Далі громадська організація «Магнолія» збере та проаналізує інформацію й передасть її до Департаменту кіберполіції та в Інтерпол.

Запуск StopCrime – це важливий крок для захисту дітей та формування безпечного кіберпростору. На цьому порталі люди можуть залишити повідомлення про факти сексуального насильства над дітьми в інтернеті та дізнатися більше про онлайн-безпеку. Підтверджена інформація невідкладно надходитиме до правоохоронців для проведення розслідування та викриття зловмисників, – зазначив начальник Департаменту кіберполіції Юрій Виходець.

Проєкт StopCrime створено громадською організацією «Магнолія» за підтримки Міністерство цифрової трансформації України, Дія.Освіта та Департаменту кіберполіції Національної поліції України для протидії насильству щодо дитини та сприяння розслідуванню таких злочинів.

Нагадаємо, поліцейські Вінниці спільно з громадською організацією «Джерело Надії» провели просвітницьку роботу з населенням у боротьбі з домашнім насильством. Про інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

Читайте також

На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
На Вінниччині судитимуть підприємицю за розкрадання 560 тис. грн на дорожньому ремонті
Детальніше
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до 8 років ув'язнення
Троє вінничан затримані з 900 грамами наркотиків — їм загрожує до восьми років ув'язнення
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
Манеж, аудіоказка і дитяче меню Укрзалізниця розширює мережу дитячих вагонів до 16
Манеж, аудіоказка і дитяче меню: Укрзалізниця розширює мережу дитячих вагонів до 16
Детальніше
Дитяча майстерня малювання у Вінниці вчимося малювати «Черешеньки» гуашшю
Дитяча майстерня малювання у Вінниці: вчимося малювати «Черешеньки» гуашшю
Детальніше