У Жмеринському районі вантажівка задавила чоловіка, який лежав на дорозі
17 січня у Жмеринському районі водій вантажівки допустив наїзд на чоловіка, який лежав на проїзній частині дороги. Обставини та причини аварії встановлюють слідчі.
Аварія сталась близько 4.20 на автодорозі Бар – село Терешки.
За попередньою інформацією слідства, водій автомобіля допустив наїзд на чоловіка, який лежав на дорозі. Від отриманих ушкоджень потерпілий загинув на місці події, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Загиблий - 21-річний житель села Терешки Барської територіальної громади. Водій вантажівки освідуваний, він тверезий.
![У Жмеринському районі вантажівка задавила чоловіка, який лежав на дорозі](/sites/default/files/styles/compressor/1280x958/inline-images/u-zhmerinskomu-rayoni-vantazhivka-zadavila-cholovika-yakiy-lezhav-na-dorozi-2.jpg?itok=BA0eTSVw)
Слідство розпочало кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого), в рамках якого призначено ряд експертиз для встановлення обставин та причин автопригоди.
Нагадаємо, у селі Микуличин на Івано-Франківщині киянин автомобілем Hyundai Tucson наїхав на жінку, яка перетинала вулицю на пішохідному переході. З політравмою та пошкодженням спинного мозку її госпіталізували спершу в Яремчанську центральну районну лікарню, а потім — в обласну клінічну лікарню в Івано-Франківську.