На Прикарпатті водій Hyundai Tucson збив жінку з Вінниччини. Вона — у реанімації

На Прикарпатті водій Hyundai Tucson збив жінку з Вінниччини. Вона — у реанімації

11:16 05.01.2022

У селі Микуличин на Івано-Франківщині киянин автомобілем Hyundai Tucson наїхав на жінку, яка перетинала вулицю на пішохідному переході. З політравмою та пошкодженням спинного мозку її госпіталізували спершу в Яремчанську центральну районну лікарню, а потім — в обласну клінічну лікарню в Івано-Франківську.

Про це повідомив Суспільному медичний директор закладу Андрій Яворський.

Вона — у реанімації, стан важкий. Травми органів грудної клітки, переломи кісток тазу, перелом хребта, є пошкодження спинного мозку, переломи рук, десь так. Тобто жінка — з політравмою, стан важкий, але стабільний. Ми далі обстежуємо, будемо вирішувати, чи здійснювати оперативне втручання. Зараз робимо все, щоб її вивести з шоку та стабілізувати, — каже Андрій Яворський.

Травмованій — 37 років. Вона проживає у місті Ямпіль Вінницької області. 4 січня о 17:49 жінка перетинала вулицю Михайла Грушевського на пішохідному переході у селі Микуличин. Там на неї наїхав автомобіль Hyundai Tucson. 

Нагадаємо, інший випадок стався 4 січня у Вінницькому районі. Там водій автомобіля Renault збив жінку, яка переїжджала проїзну частину дороги на велосипеді. Від отриманих ушкоджень потерпіла загинула на місці події. Слідство розпочало кримінальне провадження.

Читайте також

Не впізнавала маму три тижні донька потерпілої у резонансній ДТП розповіла про пережите у вінницькому суді
"Не впізнавала маму три тижні": донька потерпілої у резонансній вінницькій ДТП розповіла про пережите
Детальніше
У Вінниці внаслідок ДТП на пішохідному переході госпіталізували 57-річного чоловіка
У Вінниці внаслідок ДТП на пішохідному переході госпіталізували 57-річного чоловіка
Детальніше
ДТП на Хмельницькому шосе у Вінниці з автомобіля деблокували водійку авто
ДТП на Хмельницькому шосе у Вінниці: з автомобіля деблокували водійку авто
Детальніше
Фатальний маневр заднім ходом у Жмеринці під колеса Toyota потрапила пенсіонерка
Фатальний маневр заднім ходом: у Жмеринці під колеса Toyota потрапила пенсіонерка
Детальніше
Через аварію на магістральному водогоні у Вінниці вимкнули воду на кількох вулицях
Через аварію на магістральному водогоні у Вінниці вимкнули воду на кількох вулицях
Детальніше
Ввечері у Вінниці на вул.Брацлавській п’яний водій BMW врізався в огорожу
Ввечері у Вінниці на вул.Брацлавській п’яний водій BMW врізався в огорожу
Детальніше