У Вінниці зупинили авто, водій якого був під дією трьох наркотиків

У Вінниці зупинили авто, водій якого був під дією трьох наркотиків

16:06 10.12.2021

На лінію "102" надійшло повідомлення від громадян, що у Вінниці невідомі особи вживають наркотики та можуть їхати на автомобілі Mercedes-Benz Vito. Патрульні виявили його на вулиці Келецькій. 

Під час розмови інспектори помітили у водія ознаки наркотичного сп'яніння. Порушнику запропонували проїхати для медичної перевірки до наркодиспансеру.

Висновок лікаря був позитивним — в організмі чоловіка виявили три види наркотиків: метамфетамін, амфетамін та екстезі, — інформує патрульна поліція Вінницької області.

На 38-річного водія автомобіля Mercedes-Benz патрульні склали протокол за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані наркотичного сп'яніння) КУпАП.

Нагадаємо, 2 грудня, сталася аварія на проспекті Космонавтів. Поліцейські виявили, що водій одного з автомобілів перебував під дією двох наркотичних речовин.

Читайте також

На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
На Вінниччині військовий командир вимагав від підлеглого весь його заробіток — 200 тисяч гривень хабарів
Детальніше
Вінничани зателефонували на 102 і патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Вінничани зателефонували на 102: патрульні зупинили п'яного водія на вул.Магістратській
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Автобус «Київ — Болгарія» перекинувся на трасі: серед постраждалих — дитина з Вінниччини
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше