У Вінниці водій, під амфетаміном та канабісом, врізався у Mercedes

У Вінниці водій під амфетаміном та канабісом врізався у Mercedes

11:26 03.12.2021

Вчора, 2 грудня, патрульним надійшов виклик про дорожньо-транспортну пригоду на проспекті Космонавтів. Поліцейські виявили, що водій автомобіля Renault Kangoo не дотримався безпечного бокового інтервалу та в'їхав у автомобіль Mercedes-Benz. 

Спілкуючись із порушником, інспектори помітили у винуватця аварії ознаки наркотичного сп'яніння. Чоловік погодився пройти огляд у лікаря-нарколога. В його організмі виявили амфетамін та канабіс.

На 28-річного водія автомобіля Renault Kangoo патрульні склали протоколи за ст. 124 (Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів) та за ст. 130 (Керування в стані наркотичного сп'яніння) КУпАП, — інформує патрульна поліція Вінницької області.

У Вінниці водій, під амфетаміном та канабісом, врізався у Mercedes

Нагадаємо, 2 грудня у Вінниці патрульна поліція зупинила автомобіль Geely. За кермом перебувала жінка у стані алкогольного сп'яніння та, ймовірно, мала при собі згорток з наркотиками.

Читайте також

Восьмикласник приніс у школу гранату імітаційний пристрій спрацював у руках школярів
Восьмикласник приніс у школу гранату: імітаційний пристрій спрацював у руках школярів
Детальніше
У Вінниці 19-річна дівчина зберігала вдома пів кілограма психотропних речовин
У Вінниці 19-річна дівчина зберігала вдома пів кілограма психотропних речовин
Детальніше
Матюкався та хуліганив у Вінниці нічні розваги 19-річного юнака закінчилися у відділку
Матюкався та хуліганив: у Вінниці нічні розваги 19-річного юнака закінчилися у відділку
Детальніше
П’яний «рейс» вантажівки у Вінниці водій ГАЗу вразив патрульних вмістом алкоголю в крові
П’яний «рейс» вантажівки у Вінниці: водій ГАЗу вразив патрульних вмістом алкоголю в крові
Детальніше
Мотоцикліст потрапив у лікарню після зіткнення на Соборній що відомо про стан постраждалого
Мотоцикліст потрапив у лікарню після зіткнення на Соборній: що відомо про стан постраждалого
Детальніше
На Вінниччині директорку комунального підприємства підозрюють у розтраті бюджету й приховуванні статків
На Вінниччині директорку комунального підприємства підозрюють у розтраті бюджету й приховуванні статків
Детальніше