У Вінниці взяли під варту чоловіка, який до смерті побив знайому

У Вінниці взяли під варту чоловіка, який до смерті побив знайому

12:08 14.11.2023

У Вінницькому міському суді розглянули клопотання сторони обвинувачення про обрання запобіжного заходу для чоловіка у вигляді тримання під вартою, якого підозрюють в нанесенні тяжких тілесних ушкоджень своїй співмешканці, що спричинило її смерть.

Підозрюваний, перебуваючи у гаражному приміщенні, де спільно зі своєю співмешканкою вживали алкогольні напої. Так, у ході спільного відпочинку між підозрюваним та жінкою виник побутовий конфлікт на грунті раніше вжитої великої кількості алкоголю, який переріс у бійку.

Під час конфлікту, підозрюваний взяв до рук ніж та наніс чотири удари ножем, спричинивши тяжкі тілесні ушкодження, від яких жінка померла на місці події, - інформує пресслужба Вінницького міського суду Вінницької області.

Під варту на 60 діб

При обранні запобіжного заходу слідчий суддя врахував обґрунтованість пред’явленої підозри та наявність ризиків, які дають достатні підстави вважати, що підозрюваний може здійснювати дії, передбачені ч. 1 ст. 177 КПК України.

За результатами повного та всебічного судового розгляду, заслухавши думки учасників процесу, дослідивши та проаналізувавши матеріали клопотання, суд застосував до підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.

Наразі тривають слідчі дії.

Нагадаємо, Вінницький міський суд розглянув клопотання сторони обвинувачення про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою для чоловіка, який підозрюється в умисному вбивстві знайомого.

Читайте також

Тікав від поліції — убив комунальника справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Тікав від поліції — убив комунальника: справу кривавої ДТП у Вінниці передали до суду
Детальніше
Вдруге за рік вінницькі патрульні зупинили водія під кайфом і без прав
Вдруге за рік: вінницькі патрульні зупинили водія під "кайфом" і без прав
Детальніше
3 роки за смерть дитини від голоду прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
3 роки за смерть дитини від голоду: прокуратура Вінниччини оскаржує надто м’який вирок матері
Детальніше
На Вінниччині водій, якого раніше вже судили за нетверезу їзду, збив підлітка на мотоциклі
На Вінниччині водій, якого раніше вже судили за нетверезу їзду, збив підлітка на мотоциклі
Детальніше
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Понад 2,7 мільйона — у власну кишеню: на Вінниччині судитимуть бухгалтерку ліцею
Детальніше
15 років тюрми та повна конфіскація у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
15 років тюрми та повна конфіскація: у Вінниці винесли вирок «заступнику начальника» окупаційної поліції
Детальніше