У Вінниці водій на вул.Лебединського збив 58-річну жінку
У Вінниці водій на вул.Лебединського збив 58-річну жінку. Поліція розслідує обставини ДТП, у якій травмувалася пішохідка.
Про це 17 грудня повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.
Аварія трапилася близько 17:20 на вул. Лебединського. За попередньою інформацією, 20-річний водій автомобіля BMW виїжджав з прилеглої території та допустив наїзд на жінку, яка рухалася тротуаром, - йдеться у повідомленні.
Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди 58-річна мешканка місцевої громади госпіталізована. Водій пройшов освідування - він тверезий. Автомобіль поставлено на арештмайданчик.
Відкрито провадження
За фактом автопригоди відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). За таке правопорушення передбачено покарання – до трьох років обмеження волі з трирічним позбавленням права керувати транспортними засобами.
Нагадаємо, завантажив чуже авто на евакуатор і заховав на пустирі. Поліцейські Гайсина розшукали чоловіка, який підозрюється у незаконному заволодінні транспортним засобом.





