У Вінниці в ДТП серйозно постраждали дві 70-річні пасажирки автобуса
Поліція розслідує обставини ДТП у Вінниці за участі автобуса та легковика, в якому серйозно постраждали дві 70-річні пасажирки.
Про це 9 серпня інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.
Дорожньо-транспортна пригода сталась у Вінниці по проспекту Коцюбинського. Попередньо встановлено, що 63-річний житель Вінницького району, керуючи пасажирським автобусом Богдан, допустив зіткнення з автомобілем Geely під керуванням 37-річного вінничанина, - йдеться у повідомленні.
Унаслідок аварії двоє 70-річних пасажирок автобуса зазнали травмувань та госпіталізовані. Ще двом, 21 та 41 років, після медичного огляду призначили амбулаторне лікування.

У водіїв відібрали зразки крові для проведення токсикологічної експертизи. Транспортні засоби помістили на арештмайданчик.
Відкрили провадження
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами). Усі обставини та причини ДТП встановлюються.
Нагадаємо, у Вінниці камери спостереження зафіксували ДТП на вул.Пирогова - водій Skoda протаранив Volkswagen. Про це інформують у Ситуаційному центрі Вінниці.