У Тульчинському районі п’яний водій тулив поліцейським 200 доларів

У Тульчинському районі п’яний водій тулив поліцейським 200 доларів

10:14 18.08.2022

17 серпня під час дії комендантської години поліцейські зупинили водія автомобіля Volkswagen Transporter. Під час спілкування правоохоронці помітили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння. Аби уникнути відповідальності правопорушник запропонував їм грошові кошти. Слідство розпочало кримінальне провадження.

54-річного мешканця Брацлавської територіальної громади поліцейські сектору реагування патрульної поліції зупинили близько першої години в місті Тульчин.

Під час спілкування з водієм інспектори помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. При освідуванні у нього виявили 1,63 проміле алкоголю, — інформує відділ комунікації поліції Вінницької області.

За нескладання протоколу правопорушник запропонував поліцейським неправомірну вигоду у сумі 200 доларів.

Транспортний засіб поміщений на арештмайданчик. Наразі вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру, - додають у поліції.

Мовою закону

За цим фактом слідством розпочато розслідування провадження за ст.369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Порушнику загрожує до чотирьох років позбавлення волі.

Також на водія поліцейські склали адміністративні матеріали за вчинення правопорушення, передбаченого ст.130 (керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, 27 липня в Тульчині працівники поліції зупинили автомобіль під час дії комендантської години. Порушник, який був напідпитку, одразу почав пропонувати поліцейським за нескладання на нього адміністративних матеріалів десять тисяч гривень.

Embedded thumbnail for У Тульчинському районі п’яний водій тулив поліцейським 200 доларів

Читайте також

Викрадення та штурм КОРДу у Вінниці судитимуть батька з сином, які вибивали з підприємців мільйони доларів
Викрадення та штурм КОРДу: у Вінниці судитимуть батька з сином, які вибивали з підприємців мільйони доларів
Детальніше
Шокуючі деталі справи педофіла у Вінниці від інтернет-переписки до сексуального насильства та порнографії
Від інтернет-переписки до згвалтування: у Вінниці судитимуть підприємця за зґвалтування 12-річної
Детальніше
Нічна погоня аж під Уманню затримали п’яних молодиків, які викрали Opel на Вінниччині
Нічна погоня: аж під Уманню затримали п’яних молодиків, які викрали Opel на Вінниччині
Детальніше
Платники Вінниччини спрямували до бюджету майже 12 млрд грн
Платники Вінниччини спрямували до бюджету майже 12 млрд грн
Детальніше
У Вінниці посадовця звинувачують у підробленні документів
У Вінниці посадовця звинувачують у підробленні документів
Детальніше
Киянин організовував незаконний виїзд за кордон - його затримали у Вінниці
Киянин організовував незаконний виїзд за кордон - його затримали у Вінниці
Детальніше