На Вінниччині судитимуть директора, який привласнив понад 1,2 млн грн

На Вінниччині судитимуть директора, який привласнив понад 1,2 млн грн

10:06 18.08.2022

Спеціалізована екологічна прокуратура Вінницької обласної прокуратури скерувала до суду обвинувальний акт стосовно директора ТОВ, який за сприяння колишнього керівника Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг привласнив бюджетні кошти.

Досудове розслідування встановило, що у 2019 році директор товариства з обмеженою відповідальністю отримав від керівника Басейнового управління водних ресурсів річки Південний Буг три млн грн за поставку екскаватора гусеничного, завищивши вартість машини на 1 млн 260 тис. грн. 

Крім того, фігуранти оборудки підписали акти прийому-передачі неіснуючого додаткового обладнання до вказаного екскаватора. У разі доведення винуватості директора в судовому порядку, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Обвинувальний акт стосовно колишнього керівника уже перебуває на розгляді суду. 

Нагадаємо, 27 червня слідчі обласного главку поліції Вінниччини повідомили про підозру п'ятьом фігурантам кримінального провадження, які привласнили понад 2 млн 700 тис. гривень державних коштів.

Читайте також

Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші вінничанина засудили за шахрайство
Обіцяв переправити через кордон — привласнив гроші: вінничанина засудили за шахрайство
Детальніше
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
У Вінниці затримали чоловіка, який зірвав золотий ланцюжок із 73-річної пенсіонерки
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Директору лікарні на Гайсинщині повідомили підозру: незаконні надбавки завдали мільйон збитків
Детальніше
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
На Вінниччині посадовець хотів привласнити землю громади вартістю понад 400 тисяч
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше